Brak drużyn we własnej lidze.

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.04.2012, 21:59    Pytanie
Witam. Otóż chciałem sobie zrobić własną ligę(Liechtenstein) i zrobiłem własne drużyny. Po stworzeniu rozgrywek, klubów, chciałem dodać reguły krajowe. Wszystko ustawione jak chciałem, klikam testuj i wyskakuje mi: "Rozgrywki wymagają 8 zespołów, znaleziono tylko 0".

Co zrobić, by było znów te 8 drużyn?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.04.2012, 21:59

 obojętny Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.05.2012 00:35    #1
Wydaje mi się że musisz zmienić przynależność klubów do danej ligi. Zobacz jak nazwałeś lige Linchensteinu u siebie, a potem zmień klubom przynależność tak aby były w tej lidze. Przykładowo wchodzisz w klub FC Vaduz, patrzysz w jakiej on jest lidze. Jeśli nazwa ligi jest inna niż Twoja to ją zmień.
Inny sposób to taki abyś po prostu dodał kluby do ligi którą stworzyłeś

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.