Gazety i magazyny piłkarskie

 cosnek Młody aktywista

Postów: 523
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.04.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.04.2012 21:44    #11
Ja zacząłem kupować magazyny od Futbol.pl . Bardzo dobry miesięcznik, kupowałem dość regularnie, mam część kolekcji z archiwalnymi meczami Polski, które były do tego dodawane. Potem przestali to wydawać, ale był internetowy tygodnik, który przez jakiś czas czytałem.
Ostatnio czytałem Magazyn Futbol, niecały rok temu zacząłem kupować co miesiąc, ale ostatnio coś przestałem. Wolę jednak czytać Weszło.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 09:52    #12
Ja na początku czytałem głównie bravo sport i giga sport, ale w gimnazjum z tego wyrosłem bo przestały mnie interesowac historie Pietrasa, albo debilne łamigłówki. Najgorsze, że bravo sport wymyślało sobie wywiady ( np. z Ronaldinho, gdzie ewidentnie widac ingerencje fotoshopa), albo dawali strasznie denne teksty. Teraz co wtorek ide po Piłke Nożną, co miesiąc po PN+, kiedys kupowałem Magazyn Futbol, ale przez chamskiego Zarzecznego zaprzestałem. Bardzo lubie czytac również blogi dziennikarzy Canal Plus, oraz Weszło, ale niestety mam obecnie.....bana do 30 kwienia. ( Prowadziłem żywą dyskusje pod blogiem Mazura, z niejakim " Gunnarem";)

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 09:55    #13
U nas żywe dyskusje mile widziane. Bo na dzień dzisiejszy takich brak. Byle tylko bez inwektyw;)
@

 iskopanlo Partyzant

Postów: 41
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.04.2012 10:36    #14
Ja czytam stosunkowo rzadko. Raz na jakieś 3 miesiące w moich rękach jest "Piłka Nożna". Nieco częściej (ok. 1/2 tyg.) mam Przegląd Sportowy. W 3 klasie czytałem Bravo Sport(GIGA było za drogie dla mnie), ale: "historie Pietrasa, albo debilne łamigłówki" (Slayer666), to tylko jedne z powodów, przez które zaprzestałem czytania.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.