Koncerty

 nesete Absynt Prozy

Postów: 836
Grupa: Ekspert
Dołączył: 17.07.2007
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.04.2012, 09:55    #1
Zakładam, że każdy był kiedyś, gdzieś na czymś ;P
Ja na przykład co roku jeżdżę na większe koncerty, czasami wpadnę na jakieś lokalne wydarzenia, ale że mieszkam w Szczecinie, to wypadamy słabo. Rok temu wybrałem się na Rammstein, w tym jadę do Berlina na GreenDay. Dodatkowo chciałbym wybrać się do Warszawy na Orange Festival, Ursynalia, Korn i Mansona ale niestety będę musiał wybrać tylko jeden/dwa koncerty. Ciągle zbieram się żeby pojechać na Rock am Ring, ale to najwcześniej w 2013 roku.
Jeżeli miałbym polecić mniej znany zespół, który świetnie się słucha na koncertach, to zdecydowanie byłby to The Cuts. Dziwna muzyka, dziwne teksty, łatwo wpadające w ucho. I choć ich targetem są rozpieszczone nastki, które chcą być smutne, to słucha się ich przyzwoicie.
Załozyłem temat, żebyśmy dzielili się doświadczeniem i informacjami o koncertach. Np. koncert Prodigy w Warszawie (dwa/trzy ltata temu?) był naprawdę świetny, zaś występ na Woodstocku był żałosny i słaby po prostu. Więc teraz nie wiem, czy pojawię się na Owsiakowym wydarzeniu. Ostatnio trochę się rozczarowałem (choć było ok. 600 tys. ludzi - a może właśnie datego?). No lae ma grać The Darkness

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:12    #2
Bardzo dobry temat :)

"zaliczyłem" w życiu już przynajmniej kilka ciekawych koncertów, np. HEY z serii MTV Unplugged w grudniu 2008 roku w Auli UAM Poznań. Świetne wrażenia, świetne przeżycia, do tego stopnia, że mam kupioną płytę DVD z tego koncertu i sobie czasem jej słucham (notabene dobry dźwięk).

Z najnowszych koncertów, to obiło mi się o uszy (a raczej oczy - bilboard w mieście), że pod koniec kwietnia w Łodzi koncertuje Andrea Bocelli - moja druga połówka jest fanką tego śpiewaka, dlatego jeśli ktoś jest z Łodzi i jakimś cudem ma do odsprzedania 2 bilety na ten koncert - wiecie gdzie mnie szukać. ;)
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:20    #3
Na początku czerwca w czeskim Pilznie odbędzie się jeden z największych metalowych festiwali w Europie - Metalfest. Trzy dni z najlepszymi, najpopularniejszymi zespołami metalowymi. W tym roku m.in. Megadeth, Blind Guardian, In Extremo, Vader, Ensiferum... A JA MAM EGZAMINY, DO JASNEJ CHOLERY.

 Palimpsest Młody aktywista

Postów: 1212
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.04.2012 18:43    #4
Festiwale przy piance też się liczą? jeśli tak to bywam w miarę regularnie na Wiankach Lenny Kravitz miażdżył. A ze świeżych rzeczy ładniejsza połowa zabrała mnie na koncert "Chóru Aleksandrova". Polecam na przeczyszczenie uszu. Armia rosyjska drze ryja niemiłosiernie. Najciekawszy jest ten dryl wojskowy na scenie. Wszyscy potulnie słuchają swojego dyrektora, który rozstawia śpiewaków po scenie jak jakichś uczniaków.
@

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.