Transfery

 lawyer Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2009
Skąd: Golub-Dobrzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012, 11:55    Pytanie
Witam.

Czy jest więcej takich klubów jak Athletic z możliwością kupna tylko krajowych wychowanków ??

 Tomal8 Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Skąd: Spytkowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 11:58    #1
wydaje mi się że nie ma.Grasz Athleticiem jak tak to jak się gra bo chciałem spróbować

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.05.2012 o godz. 19:04

 belzebub666 Partyzant

Postów: 294
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 14:08    #2
Ja jakiś czas grałem. Naprawdę bardzo przyjemna rozgrywka. Atmosfera w okół tego klubu jest świetna. Do tego b.dobra szkółka i przede wszystkim bardzo mocna kadra. Iraola, Herrera, Muniain, Llorente, Javi Martinez, De Marcos, świetni, młodzi środkowi obrońcy (piszę z pamięci więc nie pamiętam ich nazwisk). Na początku właściwie nie musisz robić zakupów, kadra jest mocna i kompletna. Masz też ciekawych młodych zawodników. Porzuciłem rozgrywkę nimi, bo trochę nudno wszystko wygrywać :D Ale jeżeli lubisz grać mocnymi klubami, to gorąco polecam.

 Czajan Partyzant

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.08.2010
Skąd: Skopanie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 16:12    #3
Witam.

W wersji 2011 grałem nimi przez 4 sezony. W 1 sezonie zająłem 4 miejsce, co pozwoliło mi na zagranie w el. LM. Udało się awansować i z tego co pamiętam wyszedłem nawet z grupy. W drugim sezonie zająłem 3 miejsce w lidze i LM miałem zapewnioną. W 3 sezonie osiągnąłem półfinał LM, ale Milan okazał się nieznacznie mocniejszy. W lidze znowu 3 miejsce. Problem właśnie w tym, że ciężko było bez znaczących transferów jednak tą Barceloną i Real zdystansować. Skład w zasadzie niezmienny, zrobiłem podajże 3-4 transfery( Ruffier z Monaco - Francuz, ale Bask jednocześnie, Monreal i Benat i ktoś jeszcze ale nie pamiętam). Fantastycznie grał Llorente a do tego niezwykle rozwinął się Muniain. Po tym sezonie odszedłem do Villarealu gdzie zdobyłem wicemistrzostwo Hiszpanii i wygrałem LM dzięki zakupowi m.in. Muniaina z Athleticu, który zdobył chyba 32 bramki. A później odszedłem do Włoch. Spróbuj, bo warto kiedy trzeba więcej wygrywać taktyką niż nowymi transferami:)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 12.04.2012 o godz. 16:19

 lawyer Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2009
Skąd: Golub-Dobrzyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2012 21:07    #4
Mam właśnie taki zamiar, aby po drugim lub trzecim sezonie w Napoli (w Napoli 2, ogólnie 3) odejść do Athleticu a po kolejnych dwóch sezonach odejść do czwartoligowego angielskiego klubu, gdzie będę sprowadzać samych Anglików chyba, że natrafi się jakiś bardzo dobry gracz.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution