Nowe Państwo ... Czy to możliwe ?

 unnical333 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Skąd: Biały Dunajec / Zakopane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.04.2012, 19:03    Pytanie
Otóż ... Szukając nowych doznań, wpadłem na błyskotliwy pomysł utworzenia nowego państwa i późniejsze dodanie do neigo właśnych lig itp.
Ale w edytorze niestety nie ma możliwości utworzenia nowego państwa ... mozna tylko edytować istniejące ... więc też tak zrobiłem ale ...

1. Jak mam "przerobić" nieistniejące państwo afrykańskie (Zair) na istniejące Europejskie (będące w UE) ?
2.Co zrobić żeby uaktywnić późniejsze państwo w grze tzn żeby było widoczne do wyboru przy nowej grze ?

Z góry dziękuję za pomoc ... jeżeli taki temat juz był (ja nie znalazłem) bardzo proszę o linka albo jakiś poradnik

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2012 11:31    #1
1. Ustawiasz kontynent jako Europa, zaznaczasz członkostwo w UE.
2. Musisz dodać mu jakieś przepisy krajowe, ligi itp.

Nie wiem tylko jak zachowają się eliminacje MŚ czy ME, po dodaniu nowego kraju, być może będziesz musiał poczekać na kolejne losowanie, żeby drużyna gdzieś grała. Ale nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz :)
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 unnical333 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Skąd: Biały Dunajec / Zakopane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2012 13:42    #2
Tak tylko zauważ że w żadnym z państw nie ma możliwości zmiany kontynentu można tylko zmienić region ale to nie to samo ... Dlatego ja przerobiłem Andorę ponieważ region, i przynależność UE tutaj można zmienić ... ligi już także dodałem ale mam dwa kolejne problemy ot co :
1. Jak zmienić flagę państwa Andory na jakąś inną ?
2. Jak zmienić nazwiska (hiszpańskojęzyczne) na te polskie ?

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2012 16:24    #3
Hmmm dziwne, kiedyś na pewno można było kontynent zmieniać.

1. To zabawa grafiką, coś na zasadzie dodania logosów, ale config dla flag, szczegółów teraz nie znajdę, ale na pewno da się to zrobić.
2. Kwestia języka, dodaj do tego kraju miasta z ustawionym językiem polskim.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 leschqo Wiceminister Kultury

Postów: 612
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.12.2008
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2012 16:34    #4
Tu masz flagi państw:

http:(...)012.html

Wystarczy jakiejś fladze nadać numer ID Andory, czyli 753 i wrzucić zamiast Andory. To działa tak jak logosy, a jak chciałbyś się bawić oryginalnymi flagami to musiałbyś wyjąć je z gry.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.04.2012 o godz. 16:36

Chcesz dodać manifest lub karierę, a brakuję Twojego klubu, bądź herbu. Zgłoś się do mnie!

 unnical333 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Skąd: Biały Dunajec / Zakopane
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2012 22:10    #5
[quote="Kleyo"]Hmmm dziwne, kiedyś na pewno można było kontynent zmieniać.

1. To zabawa grafiką, coś na zasadzie dodania logosów, ale config dla flag, szczegółów teraz nie znajdę, ale na pewno da się to zrobić.
2. Kwestia języka, dodaj do tego kraju miasta z ustawionym językiem polskim.[/quote]

Z Flagami sobie poradziłem ale co do nazwisk to nie leży to w żaden sposób w gestii języka (chyba że robię coś źle) ponieważ usunąłem wszystkie Andorskie miasta ... dodałem swoje z ustawionym językiem Polskim ale to nic nie zmienia bo newgeni tworzą się z Hiszpańskimi nazwiskami (w informacjach pisze że posługują się językiem polskim a ich miasta urodzenia to te moje lub nawet niektóre oryginalne polskie (np. Zakopane) Dla pewności pousuwałem wszystkich oryginalnych ludzi z Andory ale to też nic nie pomogło ... obawiam się że to może leżeć gdzieś "głębiej" w grze i nie sposób to będzie edytować :/

Może ma ktoś jeszcze jakieś pomysły co do tego ?

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.04.2012 22:37    #6
Jeśli dobrze pamiętam to w FM 11 (nie dotyczy patcha 11.3) robiło się taki myk, że edytowało się jakieś nieistniejące dziś państwo (np. z ZSRR na Twoje państwo) i wywalało się np. Azerbejdżan do Azji, i miało się nowe państwo. Niestety 11.3 psuł później ten efekt i nie wykrywał nowego państwa. Nie wiem niestety jak to się ma w 12
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.