Świat treningu

 Drinkwater Partyzant

Postów: 197
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.03.2011
Skąd: småby
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.03.2012, 22:42    #1
Zdarza się, że mamy problem z treningiem . Potrzebujemy porady, chcemy przedyskutować jakąś kwestie. W tym miejscu będzie można toczyć tego typu dyskusje.

Na początek może garść linków do poradników na stronie:


Jeśli szukasz gotowych reżimów treningowych zajrzyj tutaj.
The only person standing in your way is you.

 fmaniac12412 Partyzant

Postów: 140
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2012 14:18    #2
Mi przede wszystkim przydało by się pare konstruktywnych opinii nt. moich treningów. Wystawiałem tu je pod nickiem gut3k lub też gut3kPL. To były treningi juniorskie, seniorskie, przedsezonowe, itd. Techniczne, psychiczne... były też listy transferowe no i fix kontuzji który powinien zostać podpisany BETA 1 :P spoko niedługo wrzucę nową wersję w pełni dopracowaną.

Co prawda pobrań nie jest za dużo bo najpopularniejszy mój trening tu to nieco ponad 10000 pobrań ale może to ze względu na małą ilość osób, które akurat ten trening tu znalazły.

Panowie trenerzy (bo tak nazywam tych co zajmują się tworzeniem treningów) czy obrońcom środkowym również dajecie "ATAK" na średni poziom czy raczej na "LEKKI"? bo z jednej strony to poprawia atrybuty psychiczne, które są b.ważne ale i ofensywne atrybuty, które nie są tak potrzebne u ŚO. Szczególnie jeśli mamy zespół dostosowany do taktyk o stylu bardzo sztywnym gdzie defensorzy odpowiadają tylko za obronę.

 Brolu Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 10:31    #3
Czy spotkaliście się już może z Tug's Training do FM 12? Ja znalazłem tylko http:(...)2-a.html ale tego treningu gra mi nie czyta :/

 Brolu Partyzant

Postów: 22
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.04.2012 16:29    #4
Poprawka, trening z powyższego linka działa i mogę go śmiało polecić :) Strzałki idą w górę aż miło patrzeć :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.