Lektury obecne/niedawne

 danielinho Partyzant

Postów: 94
Grupa: Ekspert
Dołączył: 30.07.2008
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.07.2012 17:20    #31
Dzięki za propozycję. "Spalonego" czytałem i oceniam go bardzo pozytywnie. Chyba podejdę do "Kowala".

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2012 11:07    #32
Chyba nie ma nic lepszego niż klasyka reportażu czyli Kapuściński i "Wojna futbolowa".
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

 Bolson Minister ds. Nagłych

Postów: 4270
Grupa: Moderator
Dołączył: 14.01.2010
Skąd: Lubin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.07.2012 11:15    #33
[quote="A. De Raph"]Chyba nie ma nic lepszego niż klasyka reportażu czyli Kapuściński i "Wojna futbolowa".[/quote]
+1, znakomita lektura
Frankly, I don't give a damn.
OH YEAH https://www.youtu(...)RVTTntoI
CREAM OF THE CROP https://www.youtu(...)Bjl3MWWs

 MagnificoManager Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1255
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2009
Skąd: Nowa Sól
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.07.2012 16:55    #34
Ja ze swojej strony polecam Carlosa Ruiza Zafona i jego "Cień Wiatru". Cudowna lektura.

Gdzieś na opolskim PKP znalazłem też niedawno "Cień Hipokratesa" Davida H. Newmana - opowieść o tym, o czym lekarze nie mówią swoim pacjentom. Z lektury dowiecie się m.in., dlaczego mammografia bardziej szkodzi niż pomaga oraz dlaczego resuscytacja jest przereklamowana i nie działa. Książka napisana żywym językiem, wplecione opowieści prosto z sal operacyjnych. Polecam gorąco :)

 proud_menago Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.08.2012
Skąd: Dębica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.08.2012 00:58    #35
"Jestem Kibolem" Krzysztofa Korsaka
Genialna książka, pokazuje życie kibica z perspektywy samego zainteresowanego, świetne dialogi, sceny walki czy sceny erotyczne.
Książkę czyta się jednym tchem, polecam ! Spoko

 adike Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.08.2012 11:09    #36
[quote="Kolazontha"]@up Mi trochę bardziej przypadła do gustu inna historia spisana przez Krzyśka Stanowskiego - "Kowal. Prawdziwa historia". Ale biografia Iwana też niczego sobie.
[/quote]

Niestety nie miałem możliwości przeczytania `Kowala`, bo jest bardzo niedostępny. A apetyt miałem wielki po przeczytaniu 'Spalonego'.
Tytuł ten chodzi na allegro za absurdalne pieniądze, bo odkąd skończył się nakład parę lat temu, nie można jej 'normalnie' kupić. Oczywiście są PDFy itp, ale chciałbym mieć swoją 'oryginałkę' na półce ;)
Miałem okazję spotkać Stanowskiego i pogadać na ten temat, i rzeczywiście problemem były/są sprawy związane z pierwotnym wydawcą. Ale po sukcesie 'Ajwena" będzie robił wszystko, by pojawiła się reedycja Kowala, więc zapewne za jakiś czas takowa się pojawi.
Jakbyś chcial pozbyć się Kowala po rozsądnej cenie, możesz do mnie pisac ;-)

Teraz czeka na mnie "Futbolowa gorączka" - stara lektura opowiadająca o kibicu Arsenalu z początku lat 90'. W maju tego roku była reedycja, a oceny zbiera pozytywne, więc chętnie się z nią zapoznam.
A następna będzie zapewne futbolowa wojna, ciekawe jak z dostępnością... :)

 Beto1906 Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.05.2009
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.10.2012 22:59    #37
Andrzej Iwan "Spalony"

 coutinho10 Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.07.2012
Skąd: Slubice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.10.2012 08:38    #38
Ja rowniez polecam Andzrrzej Iwan spalony... Kowala tez czytalem rowniez warta i co najwazniejsze bez sciem...
dobra jest jeszcze ..Ja Ibra.. tez fajne smaczki ze swiata futbolu ukazuje

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.