Premier League

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2014 14:20    #31
Oglądałem wczoraj szpil Liverpool- Man City i muszę powiedzieć, że takiego meczu dawno nie było. Nawet nie wiedziałem kiedy zleciało 90 minut. Akcja za akcję.

Teraz tylko od Liverpoolu zależy czy zostaną mistrzem, czy też nie.

Moim zdaniem o mistrzostwie zdecyduje mecz Liverpool- Chelsea.


Terminarz drużyn walczących o mistrzostwo( nie uwzględniam zaległych spotkań)

Liverpool: Norwich(w), Chelsea(d), Crystal Palace(w), Newcastle(d)

Chelsea: Sunderland(d), Liverpool(w), Norwich(d), Cardiff(w)

Man City: WBA(d), Crystal Palace(w), Everton(w), WHU(d)

Chciałbym również z tego miejsca pozdrowić kibiców Norwich, bo mają niesamowity terminarz na koniec sezonu: Liverpool(d), Man UTD(w), Chelsea(w), Arsenal(d).
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
14.04.2014 14:24    #32
Norwich może wygrać z Chelsea i Man UTD, co w tym sezonie pokazuje Man Utd to woła o pomste do niema, a Chelsea wczoraj makabrycznie męczyło się z Swansea a grali w 10 :)

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.05.2014 23:03    #33
Właśnie Liverpool najprawdopodobniej przegrał mistrzostwo. Jeszcze do 79 minuty było 3-0 dla The Reds. Mecz zakończył się
remisem 3-3. Niesamowita pogoń Crystal Palace.

Już widzę ten wkurw jakby tak w fm się zdarzyło.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 jachimek Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2010
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2014 14:19    #34
No panowie nowy sezon Premier League już za kilka dni :D Kogo na mistrza typujecie? Ja coś czuje że to będzie rok Chelsea, ale United z Van Gaalem też może sporo namieszać, no i do tego solidnie wzmocniony Liverpool... Ciekawy sezon się szykuje :) Przy okazji zapraszam do oglądania mojej kompilacji zapowiadającej nowy sezon premier league - https://www.youtu(...)Tg7N5XGg
www.youtube.com/jachimek7 - mój kanał yt, zapraszam :)

 Budziu Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.10.2009
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2014 16:09    #35
liczę na to aby Arsenal coś ugrał w tym sezonie :) ale jakoś przemawia do mnie że w tym sezonie będzie się liczyć Man City i Chelsea, choć właśnie liczę na Arsenal bo w poprzednim sezonie 7pkt do lidera na koniec a grali przez dłuższy czas bez swoich czołowych zawodników.

Będzie interesująco i przy okazji może ogarnąć to :
http://www.trans(...)r-league

:D

 aiex Partyzant

Postów: 15
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.08.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.08.2014 16:10    #36
Ja głęboko wierzę, że w tym roku w końcu Liverpool sięgnie po mistrzostwo, choć faktycznie będzie ciężko. Rywalizacja zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco niż ostatnio. Manchester City, United, Liverpool, Chelsea, Arsenal, Everton, Tottenham.I jak tu nie twierdzić że Premier League to najlepsza liga świata.
A na nowy sezon filmik od 442oons: https://www.youtu(...)BheZnEd0

 ColonelNosio Partyzant

Postów: 39
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2013
Skąd: Nowy Sącz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2014 13:33    #37
Jacyś faworyci do spadku? Moi Burnley i Westbrom. Trzeciego nie mam. Co sądzicie o debiucie Van Gaala?

 Gallacher Partyzant

Postów: 464
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.02.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.08.2014 19:49    #38
Van Gaal w każdej lidze jakiej pracował osiągał sukcesy i w lidze angielskiej również osiągnie ale nie tak prędko bo liga angielska jest specyficzna i bardzo ciężka ale wierzę że UNITED za jakiś czas znowu będą silni jak za czasów Fergusona tylko pod innymi sterami.
MANCHESTER UNITED & SCOTLAND 4EVER ♥
http://www.youtu(...)3eVw_QhA - Mój Kanał Piłkarski na You Tube :) Zapraszam !!!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.