Problem z Polska Liga Update 2012 v.1.0

 ship111 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012, 14:55    Pytanie
Mam najnowszą wersję gry. Zaczynam nową karierę z dodanymi w editor data:

I. Polska Liga Update 2012 v.1.0
II. Uaktualnienie by Gietz z 9.03.12.

Problem pojawia się gdy na ekranie składu wybieram drużyna U18 i brakuje tam opcji trening, która powinna znajdować się pomiędzy PODPOWIEDZI WSPÓŁPRACOWNIKÓW a NUMERY ZAWODNIKÓW. Co jest tego przyczyną? Czy wy jak gracie na łatce 12.2 to dodajecie niższe polskie ligi razem z plikiem Gietza czy po prostu na chwilę obecną oba pliki się gryzą i trzeba czekać na jakąś nową wersję? Prosiłbym o odpowiedź, gdyż cholernie mam ochotę pograć w Fma z wieloma polskimi ligami. Dzięki.

Edit. Właśnie dodałem same dodatkowe ligi dla Polski bez pliku Gietza i... dupa. To samo = brak możliwości treningu U18, bo znika jakiś cholerny przycisk... Ludzie poratujcie, bo idzie się załamać :)

//Edytowano 2 razy, ostatni raz 15.03.2012, 15:13

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.03.2012 15:28    #1
Tak po prostu jest. Nie mam pojęcia dlaczego ten trening zniknął, ale tak samo miałem jak dodawałem ligi w Hiszpanii.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 przybylak07 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.03.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.03.2012 20:48    #2
Witam. Ja mam problem z okienkiem transferowym, okienko zaczyna się 8 dni później. Patrzyłem w edytorze jest ustawione dobrze a w grze jest już źle, co może być przyczyną tego i jak ewentualnie można to poprawić.

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2012 01:17    #3
Gra sobie to czyta jakoś na zasadzie, pierwszy dany dzień miesiąca, więc te okienka się tak przesuwają, próbowałem to ustawiać inaczej, ale bez lepszego efektu.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 XxGieno95xX Partyzant

Postów: 88
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.04.2010
Skąd: Wszędzien xD
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.03.2012 17:49    #4
Mam taki problem ze przy wybieraniu ligi do gry Polskich to jest tylko T-Mobile i 1 liga a pozostałych brak

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.