Jak ustawić Falcao

 igix11 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2009
Skąd: Zwoleń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2012, 21:54    Pytanie
Witam!
Piszę z problemem jak ustawić mojego Falcao. Gram 3 sezon moim Montpellier, i problem polega na tym, że Falcao w reprezentacji strzela bramki w każdym meczu 12/12/0, a w mojej drużynie 13/2/2. Czy ktoś mógłby mi poradzić jak mam go ustawić aby był skuteczniejszy? Ustawiony jest jako środkowy napastnik.
Z góry dzięki i pozdrawiam!

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2012 22:05    #1
Ja bym spróbował dać go na lisa pola karnego, ustawić jako odgrywającego, reszcie zespołu ustawić odgrywającego jako target dośrodkowań, i podania do odgrywającego na głowę.

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.02.2012 22:26    #2
Zależy jeszcze czy ma mu ktoś dobrze piłkę dograć ;) Akurat teraz gram Atletico tyle że w FM12 i mam go ustawionego jako Wysuniętego napastnika i pakuje bramkę prawie co mecz, tyle że wykonuję jeszcze karne i rożne też grane są na niego.

 igix11 Partyzant

Postów: 36
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.08.2009
Skąd: Zwoleń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.02.2012 09:20    #3
@Valdi91, spróbuje Twojego ustawienia i dam odpowiedź jak gra Falcao.
@leo21, wydaje mi się że Falcao z 2009 a Falcao z 2011 to wielka różnica, i u mnie jest słabszy od Twojego :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.