Alfreton Town

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2012, 14:16    Pytanie
Witam
Mam problem i to poważny, na tyle poważny, że mogę nie awansować do wyższej ligi.
Mianowicie prowadzę klub Alfreton Town drugi sezon. W pierwszym sezonie byłem bezkonkurencyjny i z dziecinną łatwością awansowałem do wyższej ligi. Zawodnicy byli zgrani oraz zdobywali dużo goli. Szczególnie dużo zawdzięczałem Uwezu, który wiele razy ratował mnie w trudnej chwili.
Niestety wraz z nadejściem drugiego sezonu było gorzej. Pomyślałem, że to przez tą przerwę. Po około 2 mies. wszystko wróciło do normy, dopóki nie kupiłem 7 nowych zawodników oraz dopóki Uwezu był skuteczny.
Teraz mam problem z wygraniem z najgorszym rywalem. Jestem 2 w tabeli, ale wiem, że stać moich chłopaków na więcej.
Tylko nie wiem czy to jest wina tych 7 nowych? Czy to możliwe, że muszą się ze sobą zgrać? A może to wina tego, że mając lepszy skład, ale gorszą reputację powinienem przegrać?
Proszę o odpowiedzi

P.S Jestem chętny wysłać doświadczonej osobie mój zapis, aby mi pomogła ustabilizować klub (treningi i morale).

Bardzo proszę o odpowiedzi.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2012 14:53    #1
Jak wyglądają morale?
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2012 14:55    #2
Morale większość ma znakomite, ale moi najlepsi mają niskie-dobre

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2012 15:07    #3
Jakim stylem grasz? Płynny, bardzo płynny, zrównoważony? Jeśli grałeś płynnym/bardzo płynnym, i z bomby wprowadziłeś do zespołu 7 nowych grajków to nie ma się co dziwić. Muszą się zgrać z resztą drużyny, więc nawet mając lepsze atrybuty niż ich zmiennicy będą grali gorzej, bo nie znają stylu gry i taktyki Twojego teamu. W takim wypadku przez jakiś czas polecam pograć na stylu maksymalnie zrównoważony, jeśli nie na sztywnym. Style płynny/bardzo płynny przeznaczone są dla zgranych zespołów, ponieważ wykorzystują one ich zgranie i zrozumienie na boisku. Nie zauważyłeś w swojej grze jakichś głupich strat piłki, podań Bóg wie do kogo lub innych niefortunnych zagrań? Jeśli tak to tak jak mówiłem, daj drużynie czas na zgranie się i zaaplikuj im na ten czas styl sztywny, najdalej zrównoważony. Nie będą grali tak efektownie, ale pewniej, i po jakimś czasie będziesz mógł im podkręcać styl.

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.02.2012 15:14    #4
Valdi91 dzięki za tak wyczerpującą odpowiedź. Tylko, że ja grałem w stylu zrównoważonym.
Może prześle ci mój zapis i zobaczysz co i jak, bo ja już nie mam siły :(

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.