Problem

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012, 14:12    Pytanie
W połowie sezonu podpisałem kontrakt menadzerski z Arsenalem. Kontrakt miał wejść w zycie po koncu sezonu (25 maja). O dziwo udało mi się jednak dojść z moim zespołem do finału LM. I tu pojawia sie problem gdyz finał jest 30 maja. Czy kontrakt z Arsenalem zostanie przeniesiony na datę poźniejszą (w końcu sezon konczy mi się teraz pięć dni później), czy niestety będe musiał opuscic zespół na kilka dni przed finałem. Czy mieliście kiedys taki przypadek i co się wtedy wydarzyło ?

 madrid7 Partyzant

Postów: 217
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 14:59    #1
skoro ci sie wydluzyl sezon to zobacz teraz kiedy przechodzisz.. bo jesli nadal jest 25 maja to znaczy ze po sezonie ligowym i odejdziesz przed finalem
VAMOS REAL!
HALA MADRID!

 rodem Młody aktywista

Postów: 129
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 15:00    #2
To jest prawdopodobnie tylko orientacyjna data końca sezonu, a ten może się skończyć trochę wcześniej lub później. Wg. mnie kontrakt zostanie przeniesiony tak samo jak się dzieje np. z rozbudową stadionu.

 kaka222 Partyzant

Postów: 347
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.06.2008
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.02.2012 15:14    #3
Finał jest już oficjalnie w terminiarzu ale data przenosin się jeszcze nie zmieniła. Może jeszcze się zmieni na co liczę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.