Premia za zwycięstwo w lidze

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2012, 02:04    Pytanie
Czy jest możliwe edytowanie przed rozpoczęciem rozgrywki, bądź w trakcie jej trwania, kwot wypłacanych za mistrzostwo kraju, ew. zajęte miejsca w tabeli??? Gram w Chile od kilku lat i denerwujące jest to, że za Mistrza Apertury/Clausury nie dostaje się ani grosza, jedyny zarobek to puchary i transfery. Dlatego zaczynając następną rozgrywkę chętnie bym się przyjrzał jak w danym kraju wygląda sprawa finansowania nagród dla mistrzów... jak do tej pory trafiałem na ligi, gdzie zawsze jakieś pieniądze za mistrza były, czasem groszowe jak w Kolumbii ale zawsze coś.

 PanMagik Młody aktywista

Postów: 397
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.04.2011
Skąd: Sto(L)ica
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.02.2012 08:59    #1
Można to ustawić w FMRTE, niestety nie opiszę Ci jak, bo mam z nim złe wspomnienia i wiele razy psuł mi się save, mimo że dokonywałem kosmetycznych zmian.

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 15:08    #2
Zainstalowałem FMRTE ale nie znalazłem takiej opcji, patrzyłem też w oficjalnym edytorze dołączonym do gry, ale też nie znalazłem akurat takiej opcji. Czy jest w ogóle możliwość podejrzenia nawet nie edytowania, gdzieś tych premii (oprócz tych informacji, które są w zakładce zasady w grze)?

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 15:17    #3
Dołączam się do pytania. Mam też jedno od siebie. Ile mniej więcej dostaje się kasy za miejsce na podium lidze holenderskiej?
był - będzie - jest zawsze IKS!

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
11.02.2012 16:26    #4
Zymon
Zobacz sobie w zasadach ligi ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.