Zmęczenie i kontuzje

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012, 12:00    Pytanie
Witam
Mam pewien problem, a mianowicie tak jak napisałem temacie chodzi o kontuzje i zmęczenie.
Obecnie gram klubem Alfreton Town, którym zaczynam 2 sezon. Klub awansował do wyższej ligi, ale już na początku zauważyłem, że gracze, którzy grali w prawie każdym moim meczu teraz mają nagle 70% kondycji. Jakby tego było mało moi kluczowi zawodnicy nagle dostają kontuzje.
Przez cały poprzedni sezon moi zawodnicy byli niezadowoleni z intensywności treningu i treningu kondycyjnego, więc obniżyłem obciążenie do lekkiego, lecz nadal są niezadowoleni. Nie jestem ekspertem od treningu, więc możecie mi powiedzieć co zrobić,aby poprawić ich kondycje oraz aby byli zadowoleni z treningu.
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dziękuje.
P.S (FM 2011)

 Valdi91 Młody aktywista

Postów: 297
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Wejherowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 12:38    #1
Jeśli to pojedynczy gracze, (tak jak zrobiłeś) zmniejsz intensywność treningu, daj odpocząć przez kilka kolejek. Przesuń do rezerw na czas odbudowania kondycji. W ostateczności wyślij na urlop. Jeśli masz całą grupę zmęczonych życiem, to raczej odpada wysłanie połowy składu na urlop. Rotuj składem, zapewne jednych będziesz musiał poświęcić, by inni mogli w spokoju odbudować kondycję, potem dasz odpocząć tym, co grali wykorzystując już grajków z odbudowaną kondycją. W ten sposób dojdziesz w ciągu kilku kolejek do równowagi, i potem tylko za pomocą rotacji składem pilnujesz, by sytuacja się nie powtórzyła. Możesz też dać pograć trochę młodym szczylom w mniej ważnych meczach, oszczędzając swoje gwiazdy. No, to tymi sposobami ja bym próbował sobie radzić w Twojej sytuacji.

Użytkownik uznał post za pomocny

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 12:41    #2
Dzięki

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 12:43    #3
A jeszcze mam jeden problem.
Mianowicie czemu zawodnicy, którzy nie są zainteresowani dojściem do mojego klubu dochodzą do klubów z niższych lig?
To problem reputacji?

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 13:15    #4
Bardzo możliwe.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Igorekt95 Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.02.2012
Skąd: Włocławek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 13:30    #5
I jeszcze jedno pytanie.
Czemu np. w wyszukać w wyszukiwarce zawodników z innych krajów.
Mogę tylko z mojego kontynentu i tych bardziej znanych.
Np. Nie mogę znaleźć seleznyova ani Kirma

 Goldberg1987 Partyzant

Postów: 384
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.12.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.02.2012 13:48    #6
Być może zarząd pozwala tylko na wyszukiwanie graczy na kontynencie. Albo masz ograniczenia w wyborze lig i dlatego nie ma wszystkich zawodników.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.02.2012 o godz. 13:49

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.