Jak zwiększyć reputacje klubu

 robotnik Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2012
Skąd: Pruszcz Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012, 23:27    Pytanie
Witam!
Od dwóch sezonów gram Lechią Gdańsk w tym czasie zdobyłem: I sezon 2 miejsce w lidze, II sezon 4 miejsce w lidze i puchar Polski, mimo to reputacja ani o trochę się nie zwiększyła, a jest mi ona potrzebna do pozyskania lepszych piłkarzy. Stąd moje pytania:
1. Jak to możliwe że dobrze grając nie mogę sprowadzić ŻADNEGO zawodnika z europy (chodzi mi głównie o newgeny) choćby z Gruzji czy Mołdawii, mimo że grając w FM10 mogłem już w pierwszym sezonie kupić piłkarzy z Ukrainy ( i to z Dynama Kijów) ,czy z Rumuni. Dodam że taka Wisła czy Legia kupują kopaczy z Man Utd i Lyonu.
2. Czy jeśli jakimś cudem uda mi się sprowadzić piłkarza z wysoką reputacją to czy się zwiększy reputacja całego klubu?
3. Czy istnieją jeszcze jakieś sposoby na zwiększenie reputacji i sprowadzenie piłkarzy z lepszych, bądź porównywalnych lig jak polska?

Z góry dziękuje jeśli ktoś poświęci swoj czas i odpowie na mój post.

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.01.2012 23:47    #1
1. Musisz wygrywać. Więcej i więcej.
2. Nie.
3. Jeszcze raz wygrywać.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Szemek Ekspert

Postów: 2024
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2007
Skąd: Boguszów- Gorce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 01:18    #2
Żeby zwiększyć reputację Interu z Kontynentalnej na Globalną, musiałem wygrać LM - nie wystarczyły 3 mistrzostwa, 2 puchary, Puchar UEFA, Superpuchar Włoch ani Europy... potrzebna była LM. Tak samo u Ciebie - musisz zdobywać trofea - w Twoim przypadku krajowe, bo do europejskich Lechii daleko i musisz jak najlepiej prezentować się za granicą.
"To tylko Internet k*rwa."

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 01:33    #3
Też gram Lechią,
1 sezon mistrz,
2 sezon mistrz + grupa LE[3miejsce]
3 sezon mistrz + PP + grupa LM->ćwierćfinał LE
4 sezon mistrz + PP + grupa LM -> 1 runda el. LM[2:0 i 0:3 z Barcą, minimalnie:](PGE nie zdobyta:D)
Mimo takich osiągnięć reputacja na 2.5 gwiazdki, dalej 4 w kraju[Lech, Wisła, Legia, Lechia] poza mną raz miał Lech awans do LE i w pierwszym sezonie Wisła do LE[oczywiście 4 miejsce], po prostu kurwa szkoda gadać...za sam ćwierćfinał LE powinienem mieć 3 lub 3,5 gwiazdki, tam chyba frajerzy nie dochodzą - lecz co zrobisz..
http://www.cmrev(...)?page=54
Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 turbo0 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.02.2011
Skąd: Londyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 01:37    #4
Jezeli uda Ci sie 2 razy wejsc do fazy grupowej lm albo le to reputacja powinna podskoczyc, a jestes to wstanie zrobic polakami, poszukaj tylko dobrze w 1 lidze czy w rezerwach klubow

 robotnik Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.01.2012
Skąd: Pruszcz Gdański
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.01.2012 08:17    #5
Mnie tak bardzo na samej reputacji nie zależy, bardziej chciałbym się dowiedzieć jak ona wpływa na sprowadzanie zawodników? Czy będę mógł zatrudniać zawodników z różnych lig europejskich, jeśli reputacja mi podskoczy, bo jeśli nie to gra traci sens (przynajmniej dla mnie).
Jestem też ciekawy jak ta sprawa przy takich osiągnięciach wygląda u PDrasta.

 bobinhoks2 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.01.2012
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.02.2012 09:21    #6
Ja gram GKSem Katwoice i (oczywiście bez restartów) powolutku do celu, skoczyła mi reputacja, gram 6 sezon, cierpliwości. Najlepiej smakuje, jak dojdziesz do tego bez restartów, jak będziesz krok po kroku dzwigał poziom, tak, przechodzą do mnie już z lepszych klubów, ale to naprawde sporadycznie, chciałbym nie raz kogoś z Czech kupić, gdzie zarabiają zawodnicy po 5tys zł, z moim budżetem mogę dać im 10 razy więcej ale i tak nie przechodzą, teraz 3miejsce w gr LM - się kręci, ważne by być cierpliwym:) Pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.