Messi do kupienia ?

 Herov Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.01.2012, 22:10    Pytanie
Gram Realem (jestem fanem tego klubu) , ale doceniam grę i umiejętności Messiego , najlepszego obecnie piłkarza świata . W 3 sezonie gry mój budżet transferowy wyniósł 230 mln euro . Mając taką kasę od razu pomyślałem o Messim . Barcelona przyjęła ofertę - 210 mln . Niestety, sam zawodnik nie chciał nawet rozpocząć negocjacji . I tutaj rodzi się moje pytanie , czy ,a jeżeli tak to kiedy udało wam się kupić tego piłkarza ?

 skazi Partyzant

Postów: 142
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.04.2012
Skąd: Cieszyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 18:46    #10
[quote="Dominator123"]a da się kupić messiego w fm 2012 ???[/quote]
A kolega ma problemy z przeczytaniem postów powyżej swojego pytania? :)

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.08.2012 19:12    #11
No way! Ani Messiego, ani zadnego piłkarza Barcelony czy też Atletico nie sciągniesz do Realu. Tak się składa że że Real to również mój ulubiony klub i w FM12 rozegrałem nim ze 3 kariery, w tym jedną chyba 13 sezonową (wiem niski stopień trudności, ale gra Realem przysparza mi najwięcej przyjemności) :) Wracając do tematu. Chyba w sezonie 2018-2019 miał 6 msc do konca kontraktu, więc zaproponowałem mu kontrakt ale nic z tego. U mnie również skonczyl kariere w Barcelonie. Tylko jego kariera przebiegła bardzo licho, bo już od początku zaczęły go nękać kontuzje i po 5 sezonach był już z niego przeciętny grajek, co mnie bardzo cieszyło :) bo w FM 12 jest strasznym wyjadaczem i bez niego barsa gra dużo słabiej. Także jak pisałem wyżej. Nie kupimy żadnego gracza od naszych najwiekszych rywali.

 Pyskaty Partyzant

Postów: 739
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2012
Skąd: Leszno
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 09:12    #12
kłóciłbym się czy z Atletico nikogo nie ściągniesz ;).

 -Patryk- Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.05.2009
Skąd: Mława
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 11:46    #13
Messiego można wyciągnąć z Barcelony, bo dosyć częstym zjawiskiem w fmie jest, że Leo nie chce podpisać kontraktu z Barceloną, który mu się kończy w 2016 roku. U mnie na poprzednim savie, podpisał z nim kontrakt Arsenal, teraz ja będę próbował zrobić to grając Chelsea. Z tego co pamiętam zakontraktowali go jakos tydzien przed wygasnieciem jego umowy z Barceloną, bo wczesniej nie chciał zmieniać klubu. Czy da się to zrobić Realem? Wątpię. Grając Chelsea chciałem na tej samej zasadzie podpisać kontrakt z Van Persiem, jednak Robin nie miał zamiaru zmieniać klubu na jednego z większych rywali Arsenalu i podpisał kontrakt z Realem.

 Egomaniac Partyzant

Postów: 194
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.06.2012
Skąd: Węgrów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.08.2012 11:51    #14
Ja w FM 11 dla zabawy chciałem kupić Messiego. Oczywiście nie chciał nawet zasiąść do rozmów transferowych, ale Barca puściła go za ... 40 mln € i to po 30 ligowych meczach! Było to w pierwszym sezonie.
`To co chciałbym umieć wyjaśnić, to gotowość, jaką mają piłkarze i jaką ja też miałem, żeby iść za nim aż na koniec świata` - Jorge Costa o Jose Mourinho

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution