FM2008-pytania do doświadczonych graczy

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2011, 15:32    Pytanie
Mam parę pytań do graczy którzy poświęcili długie godziny na graniu w FM2008.

1.Co mi da jeśli powiększę reputację reprezentacji (Polska) ?Czy będzie ona osiągała lepsze wyniki? Czy ma to również jakiś wpływ na kluby ?
2.Co mam zrobić aby w Polskiej lidze zatrudnienie dostawali tacy trenerzy jak Fornalik, Probierz, Ulatowski, Kafarski itp. zamiast Stawowego, Wyrobka, Kurasa, Żurka itp. (zwiększałem im umiejętności CA i PA ale to nic nie daje)
3.Mam problem również z transferami w lidze Polskiej. Polskie kluby kupują tylko zawodników z Polski a nikogo z zagranicy. Troszkę polepszyłem naszą ligę ale to i tak nic nie daje. Czy jeśli ustawie kraj jako Rozwinięty i zmienię ligę na stare ustawienia to kluby w końcu będą kupować graczy z zagranicy ?
4.Czy Warta Poznań gra na stadionie przy Bułgarskiej tylko do czasu czy zawsze już tam będzie rozgrywała mecze? Pytam bo nie wiem jak ustawić w edytorze czy wrócą na swój stary stadion czy zostaną na Bułgarskiej.
był - będzie - jest zawsze IKS!

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2011 15:43    #1

1. Tak. Ale trudno oczekiwać zauważalnej zmiany od razu. Z czasem ta reputacja może zacząć spadać.

2. Zwiększałeś reputację?

3. Myślę, że to zależy od klubu i ograniczeniem z obcokrajowcami.

4. Na razie tam grają. Umowa jest podpisana przez Pyżalską.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2011 15:53    #2
3.T-Mobile ustawilłem na reputation 11 a 1-wszą ligę na 8. Może zwiększyć budżet klubów? Myślę nad tym aby ustawić Polskę jako kraj rozwinięty i dać reputation t-mobile ekstraklasie tak 8 lub 9 max. W Polsce może być chyba 17 obcokrajowców/
4.A jak to jest w FM2012? Warta wraca na swój stary stadion ?
2. Tak ale też nic... chyba po prostu dam tym wszystkim Żurkom i Kurasom reputacje na 0 i bedzie spokój.Czy co zrobić?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 08.12.2011 o godz. 16:14

był - będzie - jest zawsze IKS!

 duran999 Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.07.2008
Skąd: Przemyśl
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2011 17:00    #3
Co do 2 to pomóc może zwiększenie reputacji krajowej trenerom.

 Zymon Partyzant

Postów: 1124
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2010
Skąd: Iława, Szałkowo
Poziom ostrzeżeń: 0
0
08.12.2011 18:15    #4
Co do 3 pytania poprostu ustawilem Polskę jako kraj rozwinięty zmieniłem reputację ligi do 9 (lub 10) i jest lepiej chodziarz jacyś Izraelczycy przychodzą do Wisły, Legii...

Nie wiem tylko jak z tą Wartą?! Czy w FM2012 po paru sezonach Warta Poznan gra nadal przy Bułgarskiej?
był - będzie - jest zawsze IKS!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.