Pomysł na..

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011, 00:53    Pytanie
Witajcie ! w czasie snu przyszedł mi pewny pomysł do głowy , co by było gdybyśmy w naszym FM'ie mogli być nie tylko managerami , ale też prezesami i zarządzać wszystkim oprócz taktyki i prowadzenia meczy. Byśmy mogli je oglądać , jak zespołowi szło by słabo mogli byśmy zatrudniać nowych managerów , to my byśmy byli odpowiedzialni za wszystkie finanse w klubie i tym podobne ;)
Byśmy mogli sprzeczać się z naszym managerem o to kogo ma sprowadzić do drużyny np :D Uważam że była by to niezła zabawa ;>
napiszcie co o tym sądzicie i jak macie jakieś własne pomysły to dajcie je tu^^

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.11.2011, 01:06

 morpex Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 01:05    #1
Moim zdaniem gra byla by nudna bo co bysmy robili transfery tylko w zime i lato managerow tez za czesto zmieniac nie mozna wiec co robic

 Djkamo Młody aktywista

Postów: 59
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.12.2006
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 01:16    #2
eeee a czy ta gra nazywa się Football Chairman czy Manager ? Poza tym bycie prezesem znudziło by się po tygodniu bo co on moze robic ustalic budżety, ceny biletów, raz na jakiś czas podjąc decyzje o rozbudowie obiektów czy zorganizowac dzien kibica, walczyc o sponsorow i jak powiedziales decydowac o posadzie trenera.... jak dla mnie za malo, a jako manager moge grac praktycznie w nieskonczonosc i sie nie nudzic :d

 yayme Partyzant

Postów: 451
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2011
Skąd: Boleslawiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 08:53    #3
Ja kiedyś myślałem o tym w podobnym kontekście, tj. byśmy mogli kupić klub za pieniądze jakie zarobiliśmy jako menedżer. W dobrych klubach zarabia się przecież miliony za sezon. A potem kupić klubik z Polski, prowadzić go samemu lub zatrudnić mu menedżera, podnieść wartość klubu, sprzedać go, kupić klub w innej lidze :)
Na nasze wspólne nieszczęście wracam na cmrev. Niedługo pojawią się pierwsze manifesty.

 Jacko Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 6993
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 11:04    #4
Albo menago który po 15 latach, za zasługi dostaje udziały w klubie.
"Powinni zrobić tak... żeby było dobrze" - Nikodem Dyzma

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 11:59    #5
I co z tymi udziałami robicie?

Jak dla mnie rola prezesa jest bez sensu, nudna i w ogóle.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Magicc Ekspert

Postów: 798
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 12:22    #6
Takich tematów były już dziesiątki. To jest Football MANAGER, który i tak daje bardzo dużo swobody (wielu szkoleniowców dałoby się zabić za możliwość własnoręcznego sprowadzania piłkarzy czy członków sztabu szkoleniowego). Gdybyśmy mieli być właścicielem/prezesem klubu to byłby to jakiś Football Tycoon czy coś w ten deseń. Tak czy inaczej ode mnie zdecydowane NIE dla takich pomysłów;)

 morpex Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 15:22    #7
to ja mam inny pomysł co byscie powedzieli na mozliwosc tworzenia schematow na przyklad stalych fragmentow

 flowproba Partyzant

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.07.2011
Skąd: Ostrów Wlkp
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 15:31    #8
[quote=Jacko]Albo menago który po 15 latach, za zasługi dostaje udziały w klubie.[/quote]

To by było nawet niegłupie. Nie trzeba byłoby się prosić za każdym razem o rozbudowę szkółki czy zwiększenie budżetu.

 zollw Partyzant

Postów: 228
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.06.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.11.2011 20:22    #9
no dokladnie mi o to chodzi żeby po 15 latach np można było założyć własny klub , albo od oczątku być jakimś tam prezesem z wkładem 1mln euro i zaczynać od najsłabszej ligi angielskiej z niczym oprócz stadionu :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.