Gra zawodników pierwszego zespołu w rezerwach

 K@rim Młody aktywista

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011, 20:12    Pytanie
Witam. Prowadzę Atletico Madryt i mam jeden problem który nie daje mi spokoju, mianowicie jak ustawić opcje żeby zawodnicy którzy nie grają regularnie w pierwszym składzie mogli być automatycznie wykorzystywani przez asystenta do gry w Atletico Madryt B który gra w Liga Adelante bez przenoszenia ich na stałe do drużyny rezerw tak by zawodnicy mogli grać w pierwszym składzie gdy są mi potrzebni a jeśli nie żeby mógł z nich korzystać asystent w drużynie B. Mam nadzieję, że ktoś mi to wytłumaczy ;)

 K@rim Młody aktywista

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 21:57    #1
Dodam też, że nigdy nie mogę wybrać opcji udostępnij niewykorzystanych piłkarzy pierwszego zespołu. Gram w Fm już kilka lat więc nie jestem amatorem ale nigdy nie spotkałem się z takim problemem ;/

 afro_13 Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 23:15    #2
Obawiam sie, ze w hiszpanii rozwiazanie o ktorym mowisz jest niemozliwe. Twoje rezerwy nie sa rezerwami w takim rozumowaniu jak w anglii i nie graja w lidze rezerw tylko w normalnej lidze. Pilkarze musza byc rejestrowani przed rozpoczeciem ligi. Tak wiec mozesz ich przeniesc tylko przed zamknieciem okienka transferowego, a i to nie zawsze. Jesli mnie pamiec nie myli pilkarz, ktory rozegral juz minimalnie 10 spotkan w pierwszej druzynie nie moze zagrac w druzynie B. Natomiast ty mozesz "wypozyczac" pilkarzy z druzyny B do A.

Użytkownik uznał post za pomocny

 yayme Partyzant

Postów: 451
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2011
Skąd: Boleslawiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 23:27    #3
Dlatego ważna jest kwestia Twojej roztropności. Hiszpania pod tym względem jest bardzo trudna. Pamiętaj by w pierwszym składzie mieć tylko zawodników, którzy na przestrzeni sezonu dostaną się na ławkę rezerwowych co najmniej kilka razy i daj im co najmniej kilka razy zagrać - albo ich zniszczysz. Ewentualnie ratuj się wypożyczeniami.

Mnie denerwuje, gdy w pierwszej dywizji mam zawodników na wypożyczeniu. Już dwukrotnie grając Realem Madryt przesuwałem wypożyczonych do juniorów, po to by nie wyświetlali mi się przy pierwszej drużynie. I niestety, po ok. sezonie dwukrotnie miałem bug - dywizja juniorów przestała się wyświetlać poprawnie - wyświetlali się tam gracze z pierwszego składu. Więc tak trochę podepnę się pod temat - miał ktoś może taki problem?
Na nasze wspólne nieszczęście wracam na cmrev. Niedługo pojawią się pierwsze manifesty.

 afro_13 Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 23:38    #4
ale toc przeta mozesz w widoku pierwszego skladu w filtrach zaznczyc co by nie wyswietlalo zawodnikow wypozyczonych i po sprawie.

 yayme Partyzant

Postów: 451
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.11.2011
Skąd: Boleslawiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 23:49    #5
Człowiek uczy się całe życie, dzięki :)
Na nasze wspólne nieszczęście wracam na cmrev. Niedługo pojawią się pierwsze manifesty.

 K@rim Młody aktywista

Postów: 115
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.04.2007
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 23:54    #6
afro_13 masz rację. Jeżeli zawodnik rozegra 10 spotkań w pierwszym składzie to nie można go przesunąć do drużyny B. Tak właśnie myślałem czy czasem nie chodzi tu o różnice między drużyną B a drużyną rezerw, ale potrzebowałem kogoś kto też tak uważa bym miał pewność. Trochę szkoda, że tak to działa w Hiszpanii a gram już czwarty sezon. Skoro tak, to uważam, że niepotrzebne są wiadomości od asystenta z zapytaniem czy chcemy mu kogoś udostępnić bo i tak nie ważne jaką odp wybierzemy to i tak nic się nie stanie a może to wprowadzać graczy w błąd tak jak np mnie. Dzięki za odp ;)

 afro_13 Partyzant

Postów: 99
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2011 00:00    #7
tylko, ze wiadomosci od asystenta dotycza udostepnienia druzynie u-19. To akurat jak dla mnie jest bardzo przydatna opcja. Tych juniorow z najwiekszymi perspektywami dolaczam do pierwszego skladu ( i tak nie zajmuja mi miejsca bo nie trzeba ich rejestrowac) wiec trenuja w rezimie seniorskim a ogrywaja sie w juniorach. Co do druzyn u-19 to zauwazylem ze pojawila sie liga mistrzow dla juniorow :D

EDIT: I co do udostepniania pilkarzy rezerwom w hiszpanii nie jestem pewien, ale chyba taki pilkarz moze grac w 3 druzynie tez, tj real madrid C. Co prawda w standardzie nie ma 4 ligi aktywowanej, ale zrobienie tego w edytorze zajmuje max minutke.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 24.11.2011 o godz. 03:41

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.