podania przeciwnika

 oldgunner Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2011, 10:04    Pytanie
Witam
powiedzcie mi proszę jak wpłynąć na celność i ilość podań rywala. sam pressing i wysoko ustawiona linia obrony nie daje rady, a przeciwnik gra na poziomie 75 % celnych podań.
gram brondby w lidze dunskiej 2 sezon, w pierwszym zdobyłem mistrza i puchar danii ale ilosc podan rywali mnie irytule

 Damian907 Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2011 11:59    #1
Możesz wystawić więcej zawodników w głębi pola, albo znajdz sobie bardziej walecznych piłkarzy na boki obrony i na DP.
Zamówiełem ORYGINALNY FM 2012 przez empik w przedsprzedaży.

 giallorosso Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Kraina Absurdu
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.11.2011 13:40    #2
A dużo bramek tracisz?
W przypadku kiedy przeciwnik ma szybkich napastników, a Ty grasz wysoko ustawioną linią obrony to praktycznie wszystkie prostopadłe podania do nich kierowane wchodzą jak w masło. Poza tym duże znaczenie ma ODBIÓR i KRYCIE u Twoich DP.

 oldgunner Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.11.2011 07:24    #3
no trace sporo bramek... potrafie wygrac mecz 3-0 a nastepnie z beniaminkiem wymeczyc u siebie 3-2. agresywny odbiór piłki i ostry pressing nie do końca się sprawdzają. grałem z beniaminkiem, na wyjeżdzie, rywal miał 75% celnych podań i posiadanie piłki 52. fakt że wygrałem ale stetystyki nie koniecznie mi się podobają

 giallorosso Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2011
Skąd: Kraina Absurdu
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.11.2011 00:25    #4
Linię obrony ustawiaj w zależności od umiejętności napastników przeciwnika. Jeśli są szybcy - cofnięta. Jeśli wysocy i dobrze grający głową - wysunięta.
Agresywny odbiór odpada w przypadku Twoich zawodników z dużą wartością AGRESJI - będą łapać żółte i czerwienie co rusz.
Ustawiaj dobrze instrukcje indywidualne - nie dawaj ścisłego krycia szybkim grajkom (powyżej 15). No i dobry DP, albo PŚ walczący o piłkę.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.