Dylemat

 Pher Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2011, 05:05    Pytanie
Kupiłem nowego FM-a, jak co roku, ale po raz pierwszy po zakupie nowego FM, mam dylemat czy w niego zagrać. W jedenastkę wciągnąłem się jak nigdy, mam z niego najlepszego save'a w historii i aż żal opuszczać grę. Oto co udało mi się osiągnąć na FM11:

Klub: Borussia Dortmund
Aktualny sezon: 2020/2021
Sukcesy: 6 (lub 7) razy mistrzostwo niemiec, mniej więcej tyle samo pucharów niemiec, 3 razy mistrz ligi mistrzów, 3 zawodników najlepszych na świecie w składzie (wg genie scouta), w tym 2 z mojej szkółki, ok 5-6 byłych juniorów ze szkółki w składzie na światowym poziomie, w wyjściowej jedenastce nie ma gorszego niż CA 170, jest kilku powyżej 180 i ze dwóch powyżej 190, na ławce i ogólnie w pierwszej drużynie nie ma gorszych niż CA 160, kilku juniorów powypożyczanych lub w U-19 z PA 185 plus , 3 najbogatszy klub na świecie i pierwszy wg rankingu klubowego, budżety płacowe ponad 7mln € tygodniowo, transferowy też nienajgorszy...

No i mam dylemat - nowa gra zakupiona, jeszcze nie rozpakowana, a ja nadal pocinam w 11 i w sumie nie widzę powodów, nawet w przyszłości żeby zagrać w 12, chyba żeby mi się schrzanił save. No i jedyna możliwość przekonania mnie do 12 to spontatniczne usunięcie starego save.

Więc się spytam was - opłaca się zrezygnować ze świetnej rozgrywki w 11 dla 12?


P.S. jeśli ktoś chce, mogę wrzucić save na jakiś hosting, naprawdę fajnie się gra odpicowaną do granic możliwości drużyną ;)


pozdrawiam

//Edytowano 6 razy, ostatni raz 06.11.2011, 05:08

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2011 09:13    #1
Chyba nie zapłaciłeś za grę 100 zł, żeby na nią popatrzeć? Co za problem zainstalować 12, pograć 1 sezon i jak się nie spodoba to wrócić do 11
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 franas Młody aktywista

Postów: 234
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2006
Skąd: Pyrlandia
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2011 10:51    #2
Właśnie Twój P.S powinien być odpowiedzią na Twój dylemat
Odpicowałeś drużynę do granic możliwości. Nic ciekawszego zdobyć już nie możesz, więc nie masz praktycznie jakiegokolwiek wyzwania ;)

Na 12 zacznij grę jakimś klubem z niższej ligi. Jak osiągniesz takie wyniki to dopiero poczujesz powód do dumy :)
Uśpiony revolucjonista ;)

 Niklas Młody aktywista

Postów: 243
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.05.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.11.2011 11:07    #3
Możesz wrzucić save na jakiegoś speedyshare? Chętnie zagram jakimś innym klubem z ligi niemieckiej i zrzucę Cię z tronu ^^

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.