Kryzys w Milanie

 morpex Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011, 23:29    Pytanie
Witam,gram 2 sezon Ac milanem i mam problem.W poprzednim sezonie wygrałem wszystko co się da po sezonie kupiłem nowych zawodników wszystko fajnie wygrałem parę meczy i potem zaczęły się remisy 0-0 i porażki z zespołami z dolnej połowy tabeli czasem udało mi się wymęczyć zwycięstwo 1-0 lub 2-1.Moi napastnicy grali jak by im się nie chciało, czasem po golu dla rywala potrafili zaraz po wznowieniu gry zrobić fenomenalną akcje i wyrównać a potem klepali piłke pod polem karny rywala.Poczytałem trochę o tym na necie i w prywatnej rozmowie powiedziałem im że jak tak dalej będą grać to nie utrzymają się w pierwszej jedenastce,podziałało fenomenalnie następny mecz wygrałem 9-0.pochwaliłem wszystkich pojedynczo w prywatnej rozmowie.Zadowolony mysle ze kryzys zażegnany zaczynam następny mecz i remisuje 1-1 ze słabiutkim zespołem myślę no trudno wypadek przy pracy zaczynam nastepny mecz i przegrywam 2-0 z zespołem ze środka tabeli po bardzo slabym meczu.Taktyka jaką gram to 4-2-4 od grandmaga lub ghost tactic by Zero mój skład to Abbiat
Van der wiel-Hummels-T. Silva-Boateng

M'villa-Nocerino
-Pato -Gotze

Ibra-Aguero

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.10.2011, 23:33

 morpex Partyzant

Postów: 33
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.08.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.10.2011 23:01    #10
tyle ze w tamtym sezonie tez grałem 4-2-4 i wygrałem wszystko pare razy probowalem zrobic taktyke samemu ale nic z tego nie wyszło

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution