Pato nie skuteczny

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011, 11:46    Pytanie
Mam zapytanie jakie polecenia trza dać Pato (Patowi??) żeby grał skutecznie bo jak do dotychczas jego skuteczność woła o pomstę do nieba

 necrosodomic_cor... Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011 12:11    #1
Zagranicznych nazwisk nie powinno się odmieniać w większości, więc Pato. Grasz Milanem? Jaką taktyką? Który sezon? Może ustaw go jako napastnika, ale polecenia na "klasyczną dziesiątkę". Chyba nie ma sensu grać nim jako odgrywającym z podaniami na dobieg na przykład.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011 12:15    #2
[quote=necrosodomic_corpse_molestator]Zagranicznych nazwisk nie powinno się odmieniać w większości, więc Pato. Grasz Milanem? Jaką taktyką? Który sezon? Może ustaw go jako napastnika, ale polecenia na "klasyczną dziesiątkę". Chyba nie ma sensu grać nim jako odgrywającym z podaniami na dobieg na przykład.[/quote]
mam sezon 2013/2014 Gram Milanem od połowy sezony 2012/2013 no i pato jest moim jedynym napastnikiem gram 4-2-3-1

 necrosodomic_cor... Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011 12:22    #3
Zacznijmy od tego, że jeden napastnik w składzie, to jakaś porażka. Zainwestuj chociaż 5 mln w jakiś backup, albo przesuń jakiegoś w miarę przyzwoitego juniora. Grasz skrzydłami, cofniętymi bocznymi, schodzącymi napastnikami? Jeśli masz mocne skrzydła, to może faktycznie zrób z Pato wsparcie dla skrzydłowych, to chyba nie tak istotne czy Pato będzie miał 5 bramek w sezonie, czy 20, jeśli gra i wyniki będą dobre.

 DanielloIII Partyzant

Postów: 251
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2008
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011 12:32    #4
Nie no źle mnie zrozumiałeś a ja nie wyraźnie napisałem. Mam Napastników (4) Robinio gra na lewym skrzydle jako Wchodzący napastnik a Lewy skrzydłowy gra tak samo. a Ofensywny środkowy Pomocnik ma "klasyczną 10". Moja filozofia to Ofensywa.a najgorsze że Pato ma 8-10 sytuacji w meczu takich 100 % a ma po 9 Kolejkach 4 gole

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.10.2011 o godz. 12:35

 necrosodomic_cor... Partyzant

Postów: 21
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.10.2011
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.10.2011 12:37    #5
Do tego jeszcze szarańcza w momencie rzutów rożnych? Spróbowałbym ustawić Pato bardziej jako wsparcie. Myślę, że i tak jest już wystarczająco ofensywnie, a Kaczka ze swoją techniką i kreatywnością pewnie jest coś w stanie wymyślić w polu karnym. Powodzenia.

Użytkownik uznał post za pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.