Zatrudnianie scoutow, trenerow

 turbo0 Partyzant

Postów: 90
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.02.2011
Skąd: Londyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011, 15:41    Pytanie
Trenuje od 8 sezonow Gornika Zabrze, od 5 lat nieprzerwanie gram w fazie grupowej LM, przynosze zyski, etc. Postanowilem rozszerzac scouting, nie mam w klubie zadnych ograniczen. Problem pojawia sie ze gdy probuje zatrudnic zagranicznych scoutow czy trenerow po prostu nie chca do mnie przyjsc. I nie probuje wziac trenerow Realu czy np Interu tylko slabych 1 ligowych druzyn albo srednich II ligowych. To samo zreszta jest z pilkarzami 35 letnimi, probuje zatrudnic takiego ktory gnije w rezerwach za mala kase a umnie moglby grac w 1 skladzie za lepsza kase. Macie jakies pomysly jak takie osoby przekonac do przyjscia do klubu czy po prostu musze czekac na fm 2012 i liczyc ze sie to zmieni ?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011 16:11    #1
można chwalić zawodników w mediach(z trenerami nie wiem jak),czasami to pomaga,a jeśli nie to raczej pozostaje ta ostatnia opcja którą napisałeś i nadzieja że się to zmieni...pzdr

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.10.2011 o godz. 21:18

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.10.2011 22:25    #2
zmienna reputacja to mit ...
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 Damian907 Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.10.2011 10:27    #3
To nie tyle mit, co niedoróbka. Reputacja rośnie, ale bardzo powoli (można to sprawadzić w odpowiednich programach).
Zamówiełem ORYGINALNY FM 2012 przez empik w przedsprzedaży.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution