Crash Dumps

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2011, 12:20    Pytanie
Witam,
jak niektorzy czytali w moich manifestach, gram Widzewem i jest rok zaledwie 2015 a juz pojawilo mi sie kilka crashow przez ktore jak wiadomo trzeba zaczynac gre od ostatniego save. Nigdy do tej pory nie mialem tego rodzajow problemow (chociaz prowadzilem w poprzedniej dlugiej karierze Widzew,Derby,Everton,Barcelona - dotrwalem do ok 2025 roku i nie bylo nawet 1 takiego problemu!)
A jest to irytujace poniewaz np dzis sciagnalem do swojej druzyny kapitalnego mlodego brazylijczyka, po rozmowie z zarzadem ktor sie tym zajam, i nie zapisalem tej gry (po transferze).
Teraz gdy uruchomilem gre (prawie miesiac wczesniej ;/) nie tylko oczywiscie nie ma moich transferow, ale tez teraz zarzad nie chce sie zgodzic na transfer tamtego gracza ;//

jest jakas mozliwosc zeby zniwelowac albo usunal w zupelnosci crashe? ;/

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2011 13:06    #1
poczytaj tu przy końcu jest rozwiązanie...mi zawsze pomagała zmiana nazwy save'a, albo przeczytaj to-na drugi raz to dywagacje na temat tego tematu (Crash Dump) to w tym pierwszym linku podanym przeze mnie a nie na suflerze:) pozdrawiam:P

// Edytowano 7 razy, ostatni raz 20.09.2011 o godz. 13:24

 Rafał9595 Revolution Update Team

Postów: 769
Grupa: Moderator
Dołączył: 12.09.2010
Skąd: aktualnie Ryga
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2011 15:34    #2
i pisze się "Crash Dump" jeśli mowa o jednym crashu
Filozofia nic nie daje, niepotrzebnie stwarza dodatkowe pytania zamiast na nie odpowiadać

 Fenix Partyzant

Postów: 654
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.03.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.09.2011 17:47    #3
Ja mam megadziwną sytuację z tymi pier.... crash dumpsami.
Grałem z kumplem przez neta, kończyliśmy już sezon. Po jednym z moich meczów włączył się autozapis i ... crash dumps. Myślę sobie ach cholera szkoda, ale co tam jeden mecz, poprzedni zapis miałem przed meczem. Włączam poprzedni i .... crash dumps! Jeszcze starszy i ... też crash dumps! Ja tego już nie rozumiem. Czemu crash dumpsy są na sejwach, przy których zapisywaniu nie było problemów, a i wczytują się przez fm genie scouta???? Jak to wytłumaczyć??? Usuwanie katalogu crush dumps, zmiany nazwy sejwa ani przenoszenie go do innego pliku nie pomagały.

 Godlo Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 17:42    #4
Witam!

Nie widziałem sensu zakładania nowego tematu bo chodzi tu o ten Crash Dumps, który występuje u mnie podczas meczu prawie każdego w trybie 2d klasycznym. Crashe występują w różnych minutach meczów. Na http://community.sigames.com przeczytałem aby zainstalować tego patcha 11.3 ale słyszałem, że niby on więcej robi błędów niż je naprawia, czy to prawda? I zainstalowanie tego patcha naprawi ten błąd?

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
21.02.2012 18:36    #5

Temat zamknięty.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.