Gra głową

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011, 11:08    Pytanie
Mam pytanie bo moi obrońcy po ustawieniu treningu defensywnego tracą na grze głową;/ Jakie suwaki odpowiedzialne są za grę głową w treningu??

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011 11:22    #1
Ważniejszy od gry głową jest atrybut skoczności
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011 12:45    #2
I jeszcze jedno pytanie: czy da się rozbudować jakoś stadion jeżeli miasto nie pozwala na dalszą rozbudowę?? Czy może się stać tak, że klub wybuduje nowy stadion??

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011 12:46    #3
Ale żeby obrońca strzelał głową to wystarczy mu skoczność?? mam taką taktykę, że obrońca mi strzela około 8 bramek na sezon a, że gram w słabszym zespołem to dużo:)

 Damian907 Partyzant

Postów: 126
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011 13:33    #4
Aby wytrenować atrybut "gra głową" musisz zwiększyć swoim defensorom intensywność treningu technicznego, sama skocznośc to zbyt mało aby zdobywać gole główkami.
Zamówiełem ORYGINALNY FM 2012 przez empik w przedsprzedaży.

 xxxDymaxxx Partyzant

Postów: 43
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 08.04.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.09.2011 16:25    #5
za "grę głową" odpowiedzialny jest chyba trening "panowanie nad piłka".
Obrońca z dobrym atrybutem skoczności będzie wygrywał większość pojedynków główkowych i, o ile ma pełnić tylko funkcje defensywne, to wystarczy(środkowi def najczęściej i tak mają w miare dobrą grę głową).
Jeśli natomiast oczekujesz od obrońcy zdobywania bramek po rzutach wolnych i szczególnie roznych to wymagana jest takze dobra gra głową, gdyż taki obrońca musi nei tylko wygrać pojedynek główkowy, ale jeszcze dobrze uderzyć piłke głową.
Prosty przykład.
Obrońca A ma skocznosć 18 i gra głową 12
Obrońca B skoczność 16 g głową 16
A będzie wybijał wsyzstkie piłki w def, w ataku wygra wiekszość piłek, ale najczęściej uderzenie ponad poprzeczką
B w obronie wygra wikszoć pojedynków, w ataku będzie różnie(ale i tak dobrze), jednak prawie każde jego dojście do strzału głową skończy sie zagrożeniem pod bramką rywala.

 robinho_gi Partyzant

Postów: 35
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.09.2011 10:29    #6
A co odpowiecie na moje pytanie o stadionie??:P Zmienię intensywność treningu panowania nad piłką i zobaczę co się zmieni :P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.