Bezrobocie

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2011, 17:23    Pytanie
Kiedyś pisałem o problemie objęcia europejskiej reprezentacji, teraz mam kolejny problem - objęcia jakiegokolwiek innego klubu. Sytuacja wygląda tak, mam 2021 rok 9 lat prowadziłem zespół w Rosji z sukcesami i przy okazji repezentację RPA. Mam reptuację kontynentalną jako menedżer, po rezygnacji pracy w Rosji pograłem trochę samą reprezenacją a teraz chciałem objąć inny klub (mam grywalne oprócz Rosji ligi: Szwajcaria, Polska, Portugalia) i nikt nie chce mnie zatrudnić... nawet 2ligowe zespoły (ostatnio próbowałem MKS Kluczbork, Wohlen ze Szwajcarii czy Belenenses z Portugalii). Wszystkie podania są odrzucane a zatrudniani są trenerzy z danego kraju, np. w Kluczborku zamiast mnie zatrudnili Ryszarda Stańka, który ma reputację krajową, tak samo jest w Szwajcarii i Portugalii. O Rosji nie pisze bo póki co nie chcę tam wracać :) Co z tym zrobic??? Reptuacja kontynentalna to jeszcze za mało??

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2011 17:36    #1
A jakieś lepsze kluby próbowałeś? Bo te słabsze mogą uznać, że nie spełnią Twoich wymagań płacowych.
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 elmoro Partyzant

Postów: 108
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.09.2010
Skąd: K-ce
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2011 17:48    #2
W Polsce nie bo akurat trenerzy się trzymają, ale w Szwajcarii odmówiło mi m.in. Grasshopers, Servette a w Portugalii Sporting Lizbona.

Co więcej jak wyrażam zainteresowanie, jak np. przed chwilą w FC Basel to mam newsa, że prezes mówi, że tak nisko nie upadł żeby mnie zatrudniać i ie mam czego szukać w Basel

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 07.09.2011 o godz. 17:55

 endrus Młody aktywista

Postów: 224
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.05.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
07.09.2011 22:22    #3
Jeżeli dobrze zrozumiałem dalej prowadzisz RPA? Jeżeli tak to uważam, że twoim problemem jest właśnie kadra narodowa. Najlepiej jak zwolni się posada w jakimś klubie zapisz grę, opuść reprezentacje i złóż ofertę w klubie, to powinno pomóc. A jak nie to wczytaj save i graj reprezentacją:)
"Piłka nożna to element innego wszechświata, równie poważnego i stresującego jak praca, z takimi samymi zmartwieniami, nadziejami i rozczarowaniami"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.