Losowanie EL.MŚ

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.09.2011, 20:13    Pytanie
Polską mam 8 miejsce w rankingu fifa a dziwnym trafem w losowaniu mam ... 2 KOSZYK !!! z pośród zespołów z Europy wychodzi 6 miejsce . Jakim cudem nie jestem w pierwszej ? Gospodarz RPA , ostatni wygrany Anglia ( 1 miejsce ).

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 11:41    #10
[quote=Falcon]No i wszystko jasne według mnie.
W pierwszym koszyku są drużyny od 1 do 7 w rankingu oraz gospodarz MŚ.
[/quote]

ee ? to jest losowanie do EL.MŚ a w TOP8 są brazylia i argentyna . Od kiedy gospodarz jest losowany ?

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 12:38    #11
[quote2=star199]ee ? to jest losowanie do EL.MŚ a w TOP8 są brazylia i argentyna . Od kiedy gospodarz jest losowany ? [/quote2]

Sorki mój błąd, myślałem że chodzi o rozstawienie koszyków jak MŚ losują. No to sam już nie wiem. Powinieneś być w 1 koszyku. A drużyny które są niżej od Ciebie są w 1 czy 2 koszyku? np. Belgia,Szkocja
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 13:41    #12
[quote3=Falcon][quote2=star199]ee ? to jest losowanie do EL.MŚ a w TOP8 są brazylia i argentyna . Od kiedy gospodarz jest losowany ? [/quote2]

Sorki mój błąd, myślałem że chodzi o rozstawienie koszyków jak MŚ losują. No to sam już nie wiem. Powinieneś być w 1 koszyku. A drużyny które są niżej od Ciebie są w 1 czy 2 koszyku? np. Belgia,Szkocja
[/quote3]

Z tych drużyn niżej to była Hiszpania i Szkocja

 PDrasta Młody aktywista

Postów: 335
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2011
Skąd: Ostróda/Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 19:45    #13
Jeżeli pamiętasz, to może przegrałeś ostatnio ze Szkocją lub Hiszpanią[bo uznaje że przez tyle lat rozegranych nie pamiętasz bilansu ze Szkotami, czy Hiszpanami - tutaj możesz rozegrać sparing i przed meczem powinno być pokazane, jak twój bilans] może FM uważa, że jeżeli Hiszpania Cię lała ona zasługuje na 1 koszyk? ten ranking jest z 14 stycznia, którego było losowanie?

ZAPOMNIAŁEM: Ile masz grup w eliminacjach? Ja miałem kiedyś taki przypadek, że lider, wicelider awansował do ME a 3 drużyna grała baraże, więc grup było prawie 2x więcej, może u ciebie coś z grupami?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 06.09.2011 o godz. 19:47

Jednych to razi, a innych zachwyca
miasto Ostróda to Mazur stolica!

 star199 Partyzant

Postów: 52
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.09.2011 20:18    #14
[quote=PDrasta]Jeżeli pamiętasz, to może przegrałeś ostatnio ze Szkocją lub Hiszpanią[bo uznaje że przez tyle lat rozegranych nie pamiętasz bilansu ze Szkotami, czy Hiszpanami - tutaj możesz rozegrać sparing i przed meczem powinno być pokazane, jak twój bilans] może FM uważa, że jeżeli Hiszpania Cię lała ona zasługuje na 1 koszyk? ten ranking jest z 14 stycznia, którego było losowanie?

ZAPOMNIAŁEM: Ile masz grup w eliminacjach? Ja miałem kiedyś taki przypadek, że lider, wicelider awansował do ME a 3 drużyna grała baraże, więc grup było prawie 2x więcej, może u ciebie coś z grupami?[/quote]

Szkocja to baty z Hiszpanią dwie wygrane w grupie ten sam rok . Losowanie było jakoś Grudzień bodajze .
Co grupy maja do rozstawienia eleminacji ?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.