Jak dodac obrazek do manifestu?

 JK93 Młody aktywista

Postów: 306
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.12.2009
Skąd: A co was to?
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011, 15:07    Pytanie
Tak, jak w temacie. Chcialbym zaczac pisac manifesty, ale nie wiem, jak dodawac do nich obrazki. Czy jest jakis inny sposob niz Image Shack Uploader?

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 25.08.2011, 15:08

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
25.08.2011 15:10    #1
Są to opisy, które zebrałem od użytkowników CMRev i które sam używam:
"Spoko.
Tak więc, łopatologicznie... :D
Wrzucasz sobie pliki na serwer np. imagashack. Ja go używam, więc powiem jak sie z nim robi.
Wrzucam sobie, kopiuje sobie direct link do zdjęcia, w robieniu manifów klikam na dodanie zdjęcia,
wklejam link, ustawiam szerokość na 500, wysokość pusta (nie może być 0!), coś tam w poziomie (to ostatnie)
na 15 (tak ładnie się środkuje) i dodaje. Potem klikam na wstawiony obrazek, na przycisk dodaj link, tam znowu
wklejam direct linka i ustawiam otwieranie w nowym oknie. I już."

Ja używam takiego sposobu. Wpisuje jakiś tekst, po czym zaznaczam go, po czym na górze masz taką kotwicę,
w lewo od kotwicy masz usuń link czy coś takiego, i jeszcze jedno jest dodaj link.. Klikasz, dodajesz tam linka, robisz otwieranie w nowym oknie,
po czym jeszcze wpisz tekst i masz ;)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.