Oznaczenia

 leo21 Młody aktywista

Postów: 669
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Stryków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.08.2011, 21:57    Pytanie
Czemu na koniec ligi nie mam takich oznaczeń które kluby grają w LM,LE a które spadły ?? Sceen:http://i.imgur.com/lS7QY.png
Gdzie znajduję się zakładka w której mogę zobaczyć ranikig krajowy tzn. ile przedstawicieli w poszczególnych rozgrywkach może wystawić dany kraj ?? Np;ile polskich drużyn będzie grać w LM,LE i ile mają tych punktów...

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2011 10:34    #1
Masz zaznaczone, który klub spadł (Grenoble Foot).
W FM10 są tylko oznaczenia Mistrza (M) oraz spadkowiczów (S) w najwyższych ligach. W niższych dodatkowo (A) dla ekip, które ligi nie wygrały, ale awansują wyżej. Oznaczenia, o których piszesz pojawiły się w FM11.

Teraz dokładnie nie pamiętam gdzie jest ranking, ale chyba gdzieś w zakłądce dotyczącej Europy.
…(…)…

 Szobinho Młody aktywista

Postów: 463
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2008
Skąd: Poznań! :D KKS!
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2011 10:42    #2
nie wprowadzać w błąd. Przecież oznaczenia LM i LE były już nawet w poprzednich wersjach gry. Masz dopiero 20 maj. Poczekaj, a na pewno się to 'zaktualizuje'.
'Por Que?No Entiendo Por Que'

 Gilbert Młody aktywista

Postów: 1730
Grupa: Ekspert
Dołączył: 08.12.2008
Skąd: Busko-Zdrój
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2011 10:43    #3
[quote=Szobinho]nie wprowadzać w błąd. Przecież oznaczenia LM i LE były już nawet w poprzednich wersjach gry. Masz dopiero 20 maj. Poczekaj, a na pewno się to 'zaktualizuje'.[/quote]

Gram w FM10 - nie mam oznaczeń typu LM i LE.
…(…)…

 paziu Młody aktywista

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.12.2007
Skąd: Wieluń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2011 12:05    #4
Myślę że z czasem Ci się to zaktualizuje tak jak pisał szobinho. Możesz też wejść w zasady ligi i tam jest napisane ile zespołów gra w pucharach:)

 Falcon Przodownik pracy

Postów: 1071
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.09.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
26.08.2011 14:35    #5
[quote=leo21]Gdzie znajduję się zakładka w której mogę zobaczyć ranikig krajowy tzn. ile przedstawicieli w poszczególnych rozgrywkach może wystawić dany kraj ?? Np;ile polskich drużyn będzie grać w LM,LE i ile mają tych punktów...[/quote]

Wejdź w jakieś rozgrywki europejskie. Np. Liga Mistrzów i w opcjach powinna być zakładka rozstawienia. Niestety obecnie nie mam fm zainstalowanego, więc nie mogę podesłać screena.
"Dziś tylko zwycięstwo i nic nie wchodzi w grę"

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.