Przygotowanie do meczu

 agregat Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2011
Skąd: opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.07.2011, 22:06    Pytanie
Witam wszystkich expertów na stronie. Chciałbym abyście podzielili się ze mną wiedzą na temat analizy taktycznej rywala. Mianowicie na co zwracacie uwagę podczas przygotowania do meczu, na jakie czynniki, po czym rozpoznajecie że rywal gra w ten sposób a nie inni i wiele takich podobnych.... No i jak wyszukacie słabych stron przeciwnika , jak odpowiednio to wykorzystujecie.... Po prostu jestem jakimś maniakiem taktycznym i mam nadzieję że kilku "takich "spotkam na stronie....

P.S. Gram w "siódemkę", wiem że trochę staro, ale sentyment mam do tej wersji... Pozdrowienia.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.