Problem z manifestem.

 ramos.a Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.07.2011
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
22.07.2011, 20:37    Pytanie
Witam. Ostatnio zamieściłem manifest, oto on:http://www.cmrev.com/user/edytuj_wpis/8036.html Chciałem zrobić jego kontynuację, tzn. drugą część. Wszystko szło ok pisałem miałem już praktycznie wszytko i nagle bęc. Dałem, żeby zapisało jako kopię roboczą a w ogóle się nie zapisało. Lekko sie wkurzyłem, bo musiałem pisać wszystko od nowa. Napisałem tylko trochę żeby nic nie poszło na marne. Zapisałem i było ok. Mówie sobie: po kłopocie. Daje edytuj i piszę dalej, zapisałem znów dla pewności jako kopia robocza i.. dupa wołowa! Został tylko ten wcześniejszy wpis, który zrobiłem na początku. Reszta znów się nie zapisała. Co może być tego przyczyną?


EDIT: Głupi jestem, nie wiem czemu ale po przełączeniu na mozillę wszystko działa (jak na razie). Wcześniej korzystałem z Opery.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 22.07.2011, 21:08

Hala Madrid! Hala Raúl!

http://www.youtu(...)BAoglxLQ

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.