Problem z kontraktem

 jerry1910 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2011, 17:56    Pytanie
Chodzi o FM 11 .. Mianowicie dostałem propozycje kontraktu, klub proponuje m 197 tys tyg. ale niestety nie mogę zaakceptować tej oferty bo i na dole jest napisane to co zwykle zbyt wysokich propozycjach (* konieczna jest zmiana oferty ze względu na ograniczenia nałożone przez zarząd) ... dodam że zarobków nie mogę zmniejszyć tylko zwiększyć, klikając strzałkę przy plusie i minusie żeby sprawdzić jaki mam wybór dowiaduję się że ze 197 tys mogę zwiększyć zarobki do 490 tys lub więcej ... klikając 490 tys zarząd zgadza się na zaproponowanie takiej oferty prze ze mnie klubowi ale jej nie akceptuje bo jest za wysoka i zmienia ją z powrotem do 197 tys ale w tedy znów nie moge jej zaakceptować jak na początku ..

Macie jakieś pomysły ?

 todol Partyzant

Postów: 300
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.02.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2011 19:07    #1
może spróbuj zwiększyć budżet płacowy wtedy powinien Ci się limit powiększyć

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 20.07.2011 o godz. 19:08

 jerry1910 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.07.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.07.2011 19:12    #2
Ale ten kontrakt jest oferowany mnie, przez inny klub więc zmiana budżetu nie ma sensu ..

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.