Pytanie

 agregat Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2011
Skąd: opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2011, 19:17    Pytanie
Witam mam następujące pytanie:

Jak ustawić aby grać do napastnika na dobieg/ tzn. jakie ustawienia zastosować aby np. mój rozgywający zagrywał piłki do szybkiego napastnika na dobieg a ten napastnik umięjętnie do tych piłek wychodził ? (Oczywiście zależy mi na tym aby nie tylko rozgrywający zagrywał piłki na dobieg ale też inni zawodnicy) Pomożecie ?

 LucasLFC Partyzant

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.10.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2011 21:30    #1
Prostopadłe podania w indywidualnych poleceniach na "CZĘSTO" u pomocnika, a napastnika gra szeroko i "WYJŚCIE NA WOLNE POLE".

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 02.07.2011 o godz. 21:31

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2011 21:55    #2
Wybierz go na odgrywającego i wtedy ustal podania do odgrywającego na dobieg.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
02.07.2011 21:57    #3
dużo zależy od atrybutów.
rozgrywający potrzebuje przede wszystkim
podania, błyskotliwość, decyzje, kreatywność, przewidywanie, współpraca
odgrywający: technika, błyskotliwość, gra bez piłki, koncentracja, ustawienie się, współpraca, szybkość, przyspieszenie, i zwinność
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

 agregat Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2011
Skąd: opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2011 01:29    #4
LucasLFC

W FM 07 nie ma takiej instrukcji jak wyjście na wolne pole.

Generalnie mam tak (instr rozgryw) : niski presisng, rajdy na rzadko,luźnie krycie strefą, bezpośrednie podanie , dośrod na środek, prost podania na często, ograniczona swoboda

Skrzydłowym daję dośrod na krótki słupek

Napastnikowi daję rajdy na często.

Efekt jest taki że ten rozgrywający zagra parę piłek na dobieg ale
najbardziej wkurza mnie to że kiedy ma dobrą okazję do podania na dobieg to najczęściej decyduje się na podanie do boku lub wycofuje piłkę. A mi właśnie chodzi o to żeby jak najczęściej korzystał z podan w uliczkę. Więc co radzicie ???

 agregat Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2011
Skąd: opole
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.07.2011 15:31    #5
Odświeżam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.