"Syndrom Lecha"

 Sir_Blake Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.05.2008
Skąd: Sosnowiec/Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.06.2011, 22:05    Pytanie
Mam pewien problem, ale abyście lepiej wczuli się w sytuację przybliżę wam sytuacją w jakiej obecnie się znajduje. Otóż gram właśnie 4 sezon moim Zagłębiem Sosnowiec. W pierwszym sezonie zająłem w lidze bardzo dobrą 4 pozycję, jednak jak wiadomo w wersji FMa 2008 Zagłębie jest z góry obciążone karną degradacją za korupcję. W kolejnym sezonie pewnie wygrałem jednak drugą ligę, a wcześniej odpadłem w drugiej rundzie Pucharu Lata z Hearts(1-1, 0-1). W 3 sezonie zająłem 5 miejsce w lidze, a wygrana w pucharze dała mi miejsce w Pucharze Uefa.

I tu właśnie zaczyna się mój problem. Założyłem sobie, że w tym sezonie będę walczył o mistrzostwo jednak w lidze spisuje się doprawdy fatalnie w 11 meczach zanotowałem 5 zwycięstw, tyle samo porażek i jeden remis. O ile w domu nie mam problemów, to na wyjazdach ciągle przegrywam. Ostatnio miałem nadzieję na przerwanie złej serii w Gdańsku, prowadziłem z Lechią 2-0, ale Lechia wyrwała mi punkt w ostatnich minutach. Ktoś powie, że może czas zmienić taktykę, może zawodników, ale jest też druga strona medalu...W meczach, które przegrywam, wcale nie gram źle, zazwyczaj mam dużo większe posiadanie piłki, oddaje więcej strzałów, generalnie inicjatywa po mojej stronie. Bramki zazwyczaj tracę na początku spotkań, albo też w końcówkach, po prostych błędach w kryciu bądź indywidualnych obrońców. Brak koncentracji? Nie wiem na prawdę próbowałem już różnych słów podczas rozmów motywacyjnych, ale dalej to samo...Najgorsze jest to, że w meczach pucharowych potrafię grać na wyjazdach...2-0 z Besiktasem, 3-1 z Charleroi czy ostatnio 1-1 z Vitorią Guimaraes. Widać zawodnicy potrafią bardziej się spiąć w meczach z tymi rywalami. Co zrobić, żeby w lidze zagrali na podobnej koncentracji? Może wpływ ma też to, że 3 kluczowych zawodników: Lewandowski, Skavysh, Angulo myśli o opuszczeniu klub i chce im się tylko w pucharach? Liczę na pomoc :)

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.