Apeldoorn

 slowik.thl Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2011, 21:49    Pytanie
Witam, poszukuje kogos kto grał kiedykolwiek Apeldoorn z 2 ligi holenderskiej. niedawno wystartowałem z karierą tym klubem. Spodobało mi się to że jak na klub 2-ligowy dali dużo kasy na transfery ( około milion euro ). zebrałem fajny skład i nabrałem ochoty na dłuższą gre ale zastanawia mnie czy stadion jest własnością klubu i czy będzie możliwa rozbudowa ? Obecnie ma on zaledwie 2.500 tys miejsc i jeśli marzy mi się budowa silnego klubu to jest to trochę za mało...

prawdopodobnie nikt taki się nie znajdzie ale jeśli nie spróbuję to się nie dowiem ;)

 dybciox Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2011 22:21    #1
Fajny klub wybrałeś ;p ( stara nazwa w tłumaczeniu na polski Piłkarski Klub Alkoholowych Absytentów Zawsze na Czele)

Nie jest to własność klubu.
[quote=wikipedia]Sportpark Berg & Bos, known as Fly Brazil/Desko-stadion for sponsorship reasons, is a multi-use stadium in Apeldoorn, Netherlands. It is currently used mostly for football matches and is the home stadium of AGOVV Apeldoorn[/quote]

Użytkownik uznał post za pomocny

 slowik.thl Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.04.2011 22:30    #2
Niestety nie utożsamiam się z tą nazwą ;)

A czy Ty grałeś kiedys tym klubem ? nie wiesz jak tam przedstawia się kwestia rozbudowy ?
przy 2.500 pojemności średnia widzów to jakieś 2.350 więc wiąze z tym duże nadzieje :)

 Easter Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2011
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2011 13:41    #3
Sprawdź w edytorze dołączonym do gry. Wpisz w wyszukiwarce klubów 'Apeldoorn', kliknij, znajdź zakładkę 'stadium', kliknij, później kliknij nazwe stadionu i sprawdź 'Maximum attendance'.
I tak oto dowiesz się do jakiej maksymalnie pojemności możesz rozbudować swój stadion. :D
Niestety, nie zawsze jest to zgodne z prawdą. Gdy grałem Blyth Spartans moje Croft Park miało chyba max ok. 7000, a i tak udało mi się je rozbudować do ponad 30 000, po czym wybudowano mi nowy stadion.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.04.2011 o godz. 13:42

Użytkownik uznał post za pomocny

 dybciox Partyzant

Postów: 125
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2011 15:36    #4
A czy ten 'Maximum attendance' to nie przypadkiem maksymalna ilość kibiców, która może przyjść na mecz? :)

Niestety nie grałem tym klubem.
Myślę, że nie opłaca Ci się wykupywać tego stadionu aby go rozbudować - może poczekaj jakiś sezon i zwróć się do zarządu o budowę nowego

P.S. Jeśli w rozmowie z zarządem jakaś opcja jest niedostępna - nakieruj na nią kursorem i poczekaj trochę, a ujawni się wskazówka dlaczego nie możesz tego tematu poruszyć.

 slowik.thl Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2011 15:58    #5
Niestety sam nie mogę tego sprawdzić ponieważ baza danych na której gram nie chce się wczytać :/ Poza tym przy parametrach mojego PC to praca z edytorem to jedna męka :)

co do Maximum attendance to wydaje mi się że dybciox ma racje.

Czas pokaże co będzie ze dalej ze stadjonem:) jestem dobrej mysli bo frekwencja 2.400/2.500 pojemności tak więc zarząd nie powinien mieć oporów. Na razie to rąbe turnieje towarzyskie aby kasy uzbierać bo tak czy inaczej będzie potrzebna;)

Wielkie dzięki za dobre rady..

 Salmen Młody aktywista

Postów: 250
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.04.2010
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2011 16:03    #6
[quote=slowik.thl]Niestety sam nie mogę tego sprawdzić ponieważ baza danych na której gram nie chce się wczytać :/ Poza tym przy parametrach mojego PC to praca z edytorem to jedna męka :)

co do Maximum attendance to wydaje mi się że dybciox ma racje.

Czas pokaże co będzie ze dalej ze stadjonem:) jestem dobrej mysli bo frekwencja 2.400/2.500 pojemności tak więc zarząd nie powinien mieć oporów. Na razie to rąbe turnieje towarzyskie aby kasy uzbierać bo tak czy inaczej będzie potrzebna;)

Wielkie dzięki za dobre rady..[/quote]

W połowie bieżącego sezonu zapytaj się o rozbudowę obecnego stadionu. Jeżeli się nie zgodzą, a uda Ci się wywalczyć awans, po sezonie nie powinno być większych problemów :)

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.04.2011 o godz. 16:04

error 404 - not found

 slowik.thl Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.04.2011
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2011 16:21    #7
Tak tez myslałem zrobić, tylko poczekam aż uzbieram lepszy budżet od tego który klub miał na początku gry.. Jestem teraz w listopadzie, w styczniu spytam o rozbudowe.

Zastanawiam sie jeszcze o ile będa skłonni mi ten stadion rozbudować ? licze na cos konkretnego, kasa będzie, ludzie przychodzą na mecze... bo powiem szczerze że kilka set to mnie nie urządza :)

Z awansem to zobaczymy jak bedzie... zakładam sobie że w nastepnym sezonie powinienem awansowac. Ale obecnie zajmuje 6 (prognozy mediów - 20 :)) tak więc szanse są...

 Easter Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.04.2011
Skąd: Bytom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
13.04.2011 17:55    #8
Pfu, cóż ja pisałem. :D Maximum attendance owszem odpowiada za max. ilość kibiców na meczu, ale miałem na myśli coś w deseń 'expansion capacity', które widzimy gdy otworzymy zakładkę z naszym stadionem. ; )

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 13.04.2011 o godz. 18:16

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.