Crash Dumps FM10

 _Kasjan Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Wola Krzysztoorska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.03.2011, 21:28    Pytanie
Panowie mi ten popularny błąd wyskakuje najczęściej podczas zgłaszania składu na dany mecz nie zawsze ale co jakiś czas się pojawia.
Po usunięciu błędu i ponownym wznowieniu gry idzie grać no ale zawsze jest ryzyko że znowu pojawi się ten błąd.Może to być spowodowane edytorem bo go używałem a może czymś innym ? Jeżeli ktoś mógłby pomóc bardzo bym prosił.Dziękuję.

 _Kasjan Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Wola Krzysztoorska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2011 21:38    #1
Panowie usunąłem , wgrałem od nowa managera rozpocząłem nową rozgrywkę bez korzystania z edytora jak niektórzy radzą ale cały czas w ten sam sposób pojawia się Crash Dumps...

-> http://img22(...)ager.png
-> http://img84(...)umps.png
(a może to ma jakiś związek z Crashem ...) -> http://img81(...)dows.png

Panowie może komuś przyjdzie jakiś coś do głowy jak mógłbym temu zaradzić...czekam na jakąś dobra radę , z góry dziękuję...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.04.2011 o godz. 21:38

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2011 22:26    #2
spróbuj urlop wziąć na ten mecz może i poszukaj w necie o powiększeniu pamięci wirtualnej
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 _Kasjan Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Wola Krzysztoorska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2011 11:17    #3
Problem związany z brakiem pamięci wirtualnej rozwiązalem ale nie pomogło to na Crashe.Urlop nie jest konieczny bo jak wyżej pisalem mecz z Cheltenham'em podałem jedynie jako przykład.Grę n ormlanie mogę kontynuować ale męczącejest wyłaczanie komputera co 3-5 meczy...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.04.2011 o godz. 11:18

 Przemu$^^ Krzewiciel myśli rewolucyjnej

Postów: 1491
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2008
Skąd: Widzew Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.04.2011 14:38    #4
wywal dodatki graficzne i zobacz, czy będzie sie crash pojawiał
wartości wypisane w sercu miej, nie na koszulkach.

 _Kasjan Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Wola Krzysztoorska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
06.04.2011 14:16    #5
Usunąlem FM'a i zainstalowalem na innym dysku i na razie 2 dni bez Crasha moooże załapalo , oby... ^'- Dzięki za dobre chęci ;]

PS.Cięzko mi by bylo pozbyć się dodatków :P

 _Kasjan Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.11.2010
Skąd: Wola Krzysztoorska
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.04.2011 19:37    #6
a mówią nie chwal dnia przed zachodem słońca...
znów pojawia się ten jeb... Crash , nie wiem jak się go pozbyć..
wcześniej też grałem z dodatkami i spokój był teraz nagle z pietruszki się pojawił..przynajmniej będę miał satysfakcje jak sobie z nim poradzę , ale czy to nastąpi...

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.