Wystąpił problem z aplikacją fm.exe ...

 TRAY_SCA Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2011
Skąd: Pniewy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2011, 15:41    Pytanie
Witam. Jestem nowym userem, chociaż w FM gram już ładnych parę lat. Mam nadzieję, że jacyś fachowcy się tutaj znajdą i mi pomogą ... Otóż miałem formata jakies 1,5 - 2 miesiecy temu. Niedawno jakies 2-3 tygodnie temu chciałem pograć w FM 11. Wszystko się ładnie zainstalowało, jednakże gdy chciałem grę włączyć wyskakiwał błąd ' Wystąpił problem z aplikacją fm.exe ... '. Myślałem, tak mówili kumple, że widocznie mam złą wersję FM'a i coś nie działa. Dałem sobie z tym spokój. Wczoraj chwyciło mnie na FM'a 10 żeby sobie pograć, z racji tego, że FM 11 nie chciał działać, ale niestety pojawił się ten sam problem ... Zapewniam, że spełniam wymagania gry, bo przed formatem gra chodziła i to bardzo dobrze (może poza ekranem 3D choć i z tym najgorzej nie było). Nie jestem jakimś specjalnym leniem więc postanowiłem poszukać na googlach pomocy ... Czytałem 3 h różne tematy, z różnych forum, od różnych ludzi ... i nadal nic. Zainstalowałem nowego .NET Framework'a (bo faktycznie po formacie go nie miałem) i Directa i wciąż to samo. Próbowałem sprawdzić co jest przyczyną tej awarii w raporcie o błędach ale tam pokazuje tylko ' fm.exe ', nie natomiast jakiś plik ' .dll '. Wszedłem w jakieś zaawansowane informację, bo myślałem, że tam może coś pokazać. I pokazało na pierwszej pozycji ' fm.exe. ' a później Module 1,2,3, ... i tak do 107 i przy każdym różne pliki ' .dll ' czy to jest możliwe, żeby tyle plików było uszkodzonych ? Chyba nie, skoro system działa poprawnie. Hmm wrzucę jeszcze screeny. Dziękuję z góry za pomoc.

http://img70(...)fm3o.jpg

http://img82(...)796.jpg/

http://img86(...)fm2.jpg/

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2011 16:22    #1
Pod koniec instalacji miałeś coś takiego:

"The installation of Football Manager 2011 is finished, but some errors occurred during the install. Please see the installation log for details"

lub coś podobnego? Spróbuj odpalić grę z katalogu z dysku C, tam gdzie zainstalowałeś grę. Jeśli to nie pomoże, to odsyłam tutaj:
http://www.cmrev(...)011.html

Miałem podobny problem i wielu ludzi stąd dawało mi różne rady... Może któraś Ci pomoże. U mnie problem po prostu znikną po którejś tam z kolei reinstalacji, ale może u Ciebie zadziała jakaś z tych metod. ale przede wszystkim odpał grę z dysku C.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 18.03.2011 o godz. 16:23

Darkness... for me is where I shine

 TRAY_SCA Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.03.2011
Skąd: Pniewy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
18.03.2011 22:35    #2
przede wszystkim ziom dzięki za odpowiedź ;) szczerze mówiac tego komunikatu chyba nie miałem. przeinstalowałem wczoraj bodaj 2 razy, dziś przed chwilą również i nic. rejestr czyszczę co jakiś czas CCleanerem. więc myślę, że to również nie w tym rzecz. jeśli ktoś ma jeszcze jakieś pomysły bądź chciałby pomóc to w razie co przesyłam gg: 5807077.

a i samirze, jako fan Barcelony dziękuje bardzo :) gdybyś miał jeszcze jakieś wskazówki, to chętnie skorzystam !

P.S. Słyszałem, że klikając na ikonkę fm i wchodząc w właściwości coś można zmienić, wiecie ocb?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 19.03.2011 o godz. 11:50

 marek1981 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.08.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
19.03.2011 18:57    #3
Witam i prosze o pomoc.Czy ktos z was spotkal sie z takim komunikatem, gra przestaje działać i pokazuje ten komunikat "Football Manager 2011 11.3.0f178533 przestał działać" Gram w nia od dnia premiery wszystkie latki pobiera mi steam do tej pory bylo ok .

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.