Trening słabych stron

 bsyrek Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2009
Skąd: Rzeszów
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2011, 21:04    Pytanie
Witam, zastanawiam się czy przyjąłem dobrą strategię w treningu, chciałbym prosić o jakieś opinie, doświadczenia, porady. Nie szukam gotowych rozwiązań tylko dobrych kierunków. Stworzyć trening to pryszcz tylko chodzi o koncepcję myślenia. Każdy zawodnik ma w zakładce "raporty" określone słabe strony. Czy warto je rozwijać, aby zniwelować czy skupić się tylko na mocnych stronach? Przykład: obrońca środkowy nie grzeszy inteligencją, ale jest np szybki, warto drenować mu tą szybkość(aerobik) czy raczej podkręcić kosztem "aerobiku" "taktykę", aby był inteligentniejszy? Próbował ktoś tą drogą iść, warto?

 Tobi18 Młody aktywista

Postów: 635
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.10.2009
Skąd: Sopot
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2011 22:22    #1
Obrońca, który nie grzeszy inteligencją, prawdopodobnie będzie popełniać sporo błędów przez co możesz tracić głupie bramki. Radziłbym mu to potrenować. Aczkolwiek nie ma sensu trenować np. opanowania bocznemu obrońcy bo mu się to raczej nie przyda z racji, że jego zadaniem nie jest strzelanie bramek.

To zależy od pozycji co komu warto trenować.
http://tobi18.cmrev.com/blog.html - zapraszam do śledzenia mojej kariery Interem Mediolan w FM16.

 wilq1993 Partyzant

Postów: 260
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2007
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.03.2011 22:33    #2
tak samo raczej nie ma sensu trenowania skoczności np. fabregasowi;) zależy, jak dany atrybut jest potrzebny zawodnikowi. bo chyba normalne, że środkowemu pomocnikowi, gdy ma słabe podania, trzeba to wytrenować, ale właśnie nie ma sensu np. napastnikowi trenować obrony albo krycia.
Czas to pieniądz a ja nie jestem zegarmistrzem

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.