Jakie statystyki znikają?

 ZYGa91 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2004, 16:39    Pytanie
Ja mam pytanie dotyczące FM 2005. Napisaliście że na Windowsie 98 Demo beta będzie działać, ale nie które statystyk nie będzie. Czy wiecie których statystyk nie będzie, gdyż chciałbym wiedzieć czego brakuje w moim Demku??? I jeszcze jedno. Czy na Windowsie 98 ładował się wam normalnie terimnarz ligowy czy nie, bo u mnie tylko załadowała się LM i Puchar Angli???

 Speed El Commendante

Postów: 1318
Grupa: Administrator
Dołączył: 24.01.2002
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2004 18:35    #1
Generalnie full wersja działać będzie w 100% pod Win 98, tak więc nic nie trzeba zmieniać. W beta demie pojawiają się błędy, których w XP nie ma, np. brak zapisu gry. No i grając pod 98 nie masz rozlosowanej ligi np., grasz tylko sparingi, względnie Ligę Mistrzów. Brak statystyk? Nie wiem o co chodzi nic takiego nie ma... A dodam, że testuję nowszą wersję beta wersji (52), która pozwala mi rozegrać jeden pełen sezon.

Pozdrawiam
Dumnie od 2002 roku z CM Revolution

 ZYGa91 Partyzant

Postów: 61
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.01.2004
Skąd: Siemianowice Śląskie
Poziom ostrzeżeń: 0
0
23.09.2004 19:00    #2
Dzięki pozostaje mi czekać na Demo GOLD i na wersje Full (pieniążki już mam) :D

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.