Problem z kontuzjami

 bondzi Partyzant

Postów: 40
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.01.2011
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011, 23:48    Pytanie
Witam,mam problem i w związku z tym pytanie. Prowadze Barcelonę, to nie jest moja 1 zabawa
z FMem i nie 1 kariera z tym FM 2010 i miałem podobne problemy ale nie az takie. Chodzi o kontuzje,po 1 zapewniłem b.dobrych fizjoterapeutów,trenerów gwarantujących dobry trening siłowy i aerobik. Ustaliłem reżim treningowy na różnych poziomach raz wiekszy raz mniejszy i problem był. Problem taki,że kontuzje na treningach sie nie zdażają ale w meczach
b.często. Messi doznał juz chyba 3 poważnej(4-5 miesięcznej) kontuzji podczas 2 sezonów. Rozumiem,że jest bardzo słaby fizycznie i kontuzjogenny. Ale kontuzje w trakcie meczów zawodników w wypadku zderzenia z drugim zawodnikiem to juz przesada. Są zbyt częste i bardzo czasami poważne. A za to nie ma kartek dla rywali bo to były tylko zderzenia. Dochodzi do sytuacji,że wypada mi 9 podstawowych zawodników,mija czas wraca 5 i po meczu pojawiaja sie nowe,albo pojedyńcze co mecz. Koszmar, pomóżcie doradcie,pozdrawiam

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution