Sprawdzanie potencjału(no editor) FM08

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
27.02.2011, 10:08    Pytanie
Witam. Mam pytanie, jak sprawdzić potencjał zawodnika, ale nie uruchamiając edytora i w najmniejszym stopniu nie ingerując w baze danych czy stabilność gry. Chcę grać uczciwie. Ale poprostu muszę sprawdzić pewnego zawodnika, bo nie da mi to spokoju. Jest jakiś "delikatny" i bezpieczny sposób? I czy PA jest zależne od wyboru ligi z kraju gdzie gra dany zawodnik. Z góry dzięki za pomoc. Każdemu bezinteresownie dzielącego się doświadczeniem, oczywiście wielkie dzięki i sog

 Raskolnikovv Partyzant

Postów: 82
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.10.2010
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.02.2011 11:31    #10
w sumie taki mały dylemat który teraz w tym momencie mi chodzi po głowie... to kogo na zmiany i "na rozwój" - Djurdjic czy Boskovic... z sympatii do Serbii jest spora ich kolonia w moim teamie- co dobrze wpływa na ich wkomponywanie w zespół - nie ma problemów z aklimatyzacją itp. też w sumie podobne kraje - jeśli w FM ma to znaczenie - wierze, ze ma. to moze zamiast edytora, jakies wasze sugestie? : p dodam, że po I sezonie awansowalem do I ligi, jako mistrz zaplecza ekstraklasy, [[zagwiezdzili u mnie m.in. kekezovic, kustudic, czy nowacki(super, że udało się go ściągnąć do klubu z dolnej częsci tabeli II ligi...).]] i mają to być zawodnicy na walkę w pucharach... czyli muszą coś reprezentować w dłuższej perspektywie. Chyba jednak wole zapytać niż otwierać edytora, słowo edytor mi się źle kojarzy : p jakoś zawsze sam szukałem piłkarzy w grze. Moim zdaniem trochę to mąci zabawe, nie chciałbym jednym sprawdzeniem zepsuć tą swoją "zasade" : P rozumiecie...

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 28.02.2011 o godz. 11:32

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.