problem z rejestracją składu

 ibi92 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.02.2011
Skąd: Ibrom
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.02.2011, 15:22    Pytanie
Witam,

Mam problem z rejestracja skladu Piasta Gliwice. Mianowicie. Gram juz 5 sezon w FMa 11. Awansowalem Piastem Gliwice do Ekstraklasy. Gdy zbliza mi sie najblizszy mecz 1 kolejki i gdy przechodze do "Wyboru skladu" okazuje sie, iz nie mam zarejestrowanych zawodnikow i zadnego z nich nie moge wybrac do wyjsciowej 11-stki. Klikam wiec load do momentu w ktorym otrzymuje informacje o zablizajacym sie terminie rejestracji zawodnikow (mniej wiecej to jest chyba 1 czy 2 lipca czasu FM-owskiego). Naciskam na 'rejestracja' i pokazuje sie moje okienko ze skladem... i tyle. Nie ma zadnej informacji o rejestracji, moge jedynie powybierac pozycje na ktorych maja grac zawodnicy. Tak jakbym kliknal w kolumne "Piast" a nastepnie "Sklad". Miajaja dni w FMe lecz drugiej informacji dot. rejestracji zawodnikow nie dostaje. Jedyne co moge zrobic to przypisac numery zawodnikow.
Probowalem dawac urlop od momentu awansu do Ekstraklasy do dnia w ktorym rozgrywam 1 mecz w owej lidze. Mialem nadzieje, ze asystent to za mnie zrobi, ale ciagle mam taki sam problem. Zawodnicy sa nie zarejstrowani.

Co robie zle? Czego nie zauwazam?

Bardzo prosze o pomoc,

Dzieki

 piter150 Partyzant

Postów: 95
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2011 12:12    #1
Mam ten sam problem tyle, że zimą. Proszę o pomoc.

 bartibis Partyzant

Postów: 165
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.02.2011 12:41    #2
Gdzieś powinieneś mieć okienko potwierdzenia składu. Lewy dolny róg chyba

 Coccosteus Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.03.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 14:21    #3
Witam ! Mam dokładnie ten sam problem co kolega powyżej. Po kilku sezonach udało mi się z Ruchem Radzionków awansować do ekstraklasy a tam nie moge zarejestrować swoich piłkarzy. Po kliknięciu w "Rejestruj skład" pokazuje mi się okno składu i nigdzie nie ma opcji rejestruj. POMOCY !

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 15:22    #4
sprawdź spójność plików na steamie i doinstaluj patch 12.0.4

 Mysza1993 Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.02.2009
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 15:27    #5
[quote=ibi92]Witam,

Mam problem z rejestracja skladu Piasta Gliwice. Mianowicie. Gram juz 5 sezon w FMa 11.[/quote]

[quote=konrwaw]sprawdź spójność plików na steamie i doinstaluj patch 12.0.4[/quote]
Nie zbyt trafna podpowiedź ;)

Próbowaliście przez edytor zarejestrować skład?

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.11.2011 o godz. 15:28

Pomogłem? Cyknij 'Pomógł' :)

Jeśli prezes zwalnia trenera, którego sam wcześniej zatrudnił, to powinien odejść wraz z nim.
Brian Clough

 Salim Partyzant

Postów: 237
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.03.2011
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 16:04    #6
Ewentualnie mozna oszukac - w dniu rejestracji skladu isc na urlop na 1 dzien. ;P
Ja jak tak mialem po wielu sezonach w Fm 11 gdzie pozniej brakowalo mi wychowankow np do gry w Europie, zaznaczalem sam tych ktorych chcialem miec, a nastepnie bez zadnego zaznaczania dalszego szedlem na urlop i nigdy sie nie zawiodlem xD

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.11.2011 16:34    #7
heh nie zauważyłem że to FM 11 a to dlatego że mam w filtrze zaznaczony FM 11 i 12,a co do problemu z FM 11 to już było takie coś,tak jak napisał bartibis szukaj tego przycisku na ślepo tam gdzie on się powinien znajdować,miałem kiedyś podobny problem i klikanie w miejscu tego przycisku pomogło...pozdrawiam

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 05.11.2011 o godz. 16:35

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.