Kontuzja, a potencjał

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.01.2011, 17:11    Pytanie
Witam!
Ponieważ nadal nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie ( http://www.cmrev(...)l?page=1 ), nie mogę grać w FM 2011 ( a bardzo bym chciał:( ), więc postanowiłem wrocić do gry w FM 2010.
Zacząłem nową grę Arsenalem i postanowiłem kupić młodego, obiecującego, ale posiadającego już pewne umiejętności lewego obrońcę. Moj wybór padł na Garetha Bale'a z Tottenhamu. Zapytałem scouta o opinię na jego temat i otrzymałem odpowiedź, że Bale będzie w przyszłości czołowym bocznym obrońcą ligi i osiągnie wyższy poziom umiejętności od Gaela Clichy'ego.
Niestety w chwili rozpoczęcia nowej gry Bale ma około miesięczną kontuzję.
Po upływie miesiąca ponownie wysłałem TEGO SAMEGO SCOUTA na obserwację Bale'a, żeby się dowiedzieć jak kontuzja wpłynęła na jego cenę.
Otrzymałem raport, w którym było napisane, iż Bale będzie jedynie solidnym obrońcą w lidze i ma szansę stać się zaledwie NIEWIELE GORSZYM graczem od Clichy'ego.
Skąd więc ta różnica w dwóch opiniach scouta?
Dodam jeszcze, że specjalnie sprawdziłem i przez okres kontuzji nie spadł Bale'owi żaden atrybut...
P. S. Jeżeli ktoś jednak chciałby mi pomóc w uruchomieniu FM 2011 i odpowiedzieć na moje poprzednie pytanie byłbym bardzo wdzięczny. Dla pewności podaję linka jeszcze raz:
http://www.cmrev(...)l?page=1

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 17.01.2011, 17:53

Darkness... for me is where I shine

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution