Zarząd dał pieniądze na pokrycie długu - czy będzie z tego jakiś problem?

 talvikko Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.12.2007
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.01.2011, 17:24    Pytanie
Grając w FM2010 na początku sezonu wygenerowałem kilkanaście mln zł minusu. Pojawiła się wiadomość, że zarząd (a ściślej prezes, bo tylko on u mnie jest w zarządzie) wpłacił 23 mln aby uniknąć zarządu komisarycznego.
Jestem obecnie na plusie, podczas sparingów na pewno zarobię więcej niż zarząd wpłacił. Tak więc faktycznego problemu finansowego nie będzie.
Czy ta pomoc finansowa zarządu będzie przy tym założeniu mieć jakieś konsekwencje w przyszłości? (osłabienie pozycji prezesa, mojej czy inne rzeczy?)

 szycha333 Partyzant

Postów: 81
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2011 12:18    #1
Zgaduje że nie będzie żadnych nieprzyjemnośc(chyba że prezes zrobi sięskąpy)i, chyba że będziesz wpędzać klub w długi systematycznie...

 Kanius Partyzant

Postów: 356
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.06.2008
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2011 14:48    #2
Z jakiego powodu wpadłeś w długi ? Możesz sobie zarzucać, że to twoja wina, ale np ja grając Portsmouth też mam stan konta na minusie, ale sam robię co mogę by to zmniejszyć ( obniżyłem o dosyć dużo pensje dwóm ważnym zawodnikom).

Wydaje mi się, że prezes nie zagrozi ci niczym, tylko po prostu na dodatkową kasę na transfery czy tam stadion nawet nie masz co liczyć przez kilka najbliższych lat :).

 PAWLO1996 Partyzant

Postów: 123
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2010
Skąd: Sierzchowy
Poziom ostrzeżeń: 0
0
10.01.2011 19:19    #3
jak wygrałem w FM11 ekstraklasę, Widzewem to Cacek wpłacił ze swoich oszczędności 20 mln. ojro i w letnim okienku dostałem na wydanie 18 mln. :p

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution