Stadion

AAAAAA Proletariat

0
05.06.2006, 11:01    Pytanie
Czy jest szansa jesli bede rozbudowywac stadion ze reprezentacja wkoncu zacznie grac u mnie zamiast na stadionie na ktorym gra od rozpoczecia gry?

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2006 14:23    #1
Zalezy jak ustalili researcherzy. Jesli reprezentacja ma w bazie danych ustawiony stadion, to bedzie na nim grala caly czas. Jesli natomiast stadion jest zmienny, to moze co jakis czas grac na roznych boiskach, ale zeby na stale zadomowila sie u Ciebie, to raczej nie sadze.

Post pomocny

AAAAAA Proletariat

0
05.06.2006 16:41    #2
A jak napisali mi ze mieszkancy i rada gminy nie zgodzili sie na rozbudowe to znaczy ze tak bede miec co roku?

Post pomocny

 wojtek2303 Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.06.2006
Skąd: Morąg
Poziom ostrzeżeń: 0
0
05.06.2006 16:47    #3
Nie, istnieje duza szansa ze w przyszlym roku bedzie inaczej. U mnie tak bylo jak gralem Liverpolem

Post pomocny

 gosc1 Partyzant

Postów: 101
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.05.2006
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
12.06.2006 03:57    #4
Decyzja rady gminy zalezy od ukladow ;-). A na powaznie to nalezy co roku probowac, chyba ze nie chesz rozbudowy :-). Wyjatkiem wedlug mnie jest sytuacja, kiedy klub informuje Cie, ze wlascicielem stadionu jest miasto i ono decyduje o rozbudowie. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze taki stan rzeczy oznacza kompletna nieskutecznosc wszelkich apelacji. Mozna ewentualnie liczyc, ze miasto samo pewnego dnia wpadnie na genialny pomysl rozbudowy stadionu.

Post pomocny

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.