Brak Newgenów w CM 01-02

 falcao_82 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2010, 09:51    Pytanie
Witam. Gram sobie w CM 01-02, Mam wgraną łatkę SI Games Official Patch - v3.9.68. oraz uaktualnienie składów CM 01/02 March 2009 Data Update. Rozegrałem już dwa sezony i niestety nie pojawiają sie nowi gracze. Widzę to w programie scout. W czym tkwi problem czy ktoś może mi pomóc. Zastanawiam sie czy w edytorze savów nie można ustawić czegoś żeby się robili nowi młodzi gracze.

 A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Postów: 2660
Grupa: Administrator
Dołączył: 17.03.2002
Skąd: Rzekuń/Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
0
17.11.2010 09:58    #1
O ile pamiętam strukturę CM 01/02, to tam nie ma newgenów, są regeni. Nowi zawodnicy pojawiają sie, jak koncza kariere zawodnicy starzy. Aczkolwiek, po dwóch sezonach ciężko mi też uwierzyc, ze nikt nie skonczył kariery. Dziwna sprawa.
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.