Problem z wczytaniem zapisanej gry

 dziewiotek95 Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
16.11.2010, 15:58    Pytanie
Witam
Czasami mój napęd ma problem z odczytem płyty ale restart komputera prawie zawsze pomaga . W ostatnią niedzielę właśnie mi się zaciął i nie odczytywał płyty z grą a że nie chciało mi się resetować wgrałem cracka ( pomyślałem że skoro mam oryginalną grę to nie jest zabronione , chciałem już to zrobić wcześniej bo widziałem że płyta z grą strasznie się rysuje ) i tu zaczął się mój problem ponieważ gra po uruchomieniu nie chciała wczytać zapisanej gry . Przeinstalowałem grę dwa razy ale dalej jest to samo . Zawsze wczytuje przez parę sekund ale za chwilę wyskakuje komunikat "zapisana gra nie została wczytana". I tu moje pytanie czy na dobre straciłem save czy da się coś jeszcze zrobić.
PS.
Save na bazie danych 8.00 więc opcja braku bazy odpada.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.