Newgeni z polskich klubów słabi mimo zabawy edytorem

 kabaruto Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2010, 15:18    Pytanie
Witam. Otóż na początku zabawy z FM w głównym edytorze gry zmieniłem polskim klubom następujące rzeczy:

Wszedłem w edytor wyszukałem polskie kluby itd. i przy każdym klubie wchodziłem w stadion i zmieniałem następujące wartości:
Trening:
Szkółka młodzieżowa:
Akademia piłkarska:
Wyszukiwanie juniorów:

Wszystkie te wartości zmieniłem :
Najlepsze polskie kluby w okolicach 17-20
dobre polskie kluby 15-18
srednie polskie kluby 12-15
słabe polskie kluby 8-11

-reszty nie ruszałem
Zmieniłem te wartości ogólnie około 20 klubom z polski. Miało to na celu generowanie lepszych newgenów. A więc mówie pewnie trafi sie kilka graczy z PA powyżej 150 z czego ze 2-3 z PA powyżej 170.

A więc nadszedł dzień 1 lipca 2011 czyli generowanie newgenów. Mówię dobra. Włączam edytor FMRTE. Szukam zawodników po samogłoskach- a, i, o, e, y. I przeglądam a tam pełno polskich piłkarzy wygenerowanych mówię sobie pewnie będzie kilka perełek. A tu niespodzianka nie ma żadnego zawodnika z PA większym niż 140. najlepszy zawodnik z poloni warszawa miał PA 139.

W związku z tym mam pytanie. Czy te dane co zmieniałem w edytorze wogóle nie mają wpływu na newgenów? Jeżeli nie to co ma wpływ na to? Czy idzie coś zmienić aby w polsce byli lepsi newgeni? Bo z tego co słyszałem niektórzy mieli w polskich klubach perełki po 190PA a ja ze zmienionymi wartościami nie mam żadnego co by miał chociaż 140.

I przy włączeniu gry włączyłem zmiany jakie wprowadziłem w edytorze żeby nikt nie pytał. Może ktoś mi wyjaśnić owe zjawisko. Bo jeżeli newgeni w polskich klubach zawsze będą tacy słabi to kończę dzisiaj przygodę z polską ligą w FM. Czekam na jakieś porady.

 ksgdamian Partyzant

Postów: 169
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.02.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2010 15:34    #1
poziom szkółki to nie wszystko muszą być dobrzy trenerzy

 Vachu Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.09.2005
Skąd: Wągrowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2010 15:50    #2
trenerzy, zauważyłem że swoje robi pierwszy skład kiedy masz słabsząjakąs pozycje to masz wiekśze szanse na talent w tym miejscu to takie moje subiektywne wrazenie , no i chyba jest jeszcze jakis modyfikator nardowościowy co do talentów no taka Brazylia Argentyna czy Meksyk genialnych szkółek nie mają wszędzie a jak sie trafi talent to na PA 190-200

 kabaruto Partyzant

Postów: 114
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.07.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
09.11.2010 15:55    #3
No dobra ale jacy trenerzy? Juniorów? W FM 2010 w sewilli nie miałem żadnego młodymi zajmowali sie zwykli trenerzy i wyszedł mi David Pareja 182 przedstawiany jako nowy David Villa i Crlo Grecco czy jakos tak PA 196.

Więc jak jest z tymi trenerami? Według mnie to bez sensu jakby mieli oni mieć wpływ na talent negenów.

Według was to nie jest dziwne że nie ma żadnego newgena z PA powyżej 140? Dodam że jest 1 newgen ze sierra leone czy jakos tak 141 a drugi z tego samego kraju 157.

 mokini Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.06.2009
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2010 14:33    #4
Też ulepszyłem każdemu klubowi Ekstraklasy infrastrukturę i powiem Ci że na początku gry byli tacy sobie newgeni a przed 2 sezonem już zajebiści. Do mnie do Legii od razu 2 w podstawie i jeszcze około 12-14 grało w podstawowych składach w innych klubach.

 PiNK Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.08.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
15.12.2010 14:55    #5
Podnieś reputację ligi to będą ci się trafiać lepsze newgeny

 damian1227 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.03.2009
Skąd: Wyszków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
20.11.2014 18:02    #6
renoma klubu , ligi i siatka wyszukiwania talentów jest najważniejsza

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.