Trening poszczególnych umiejętności

 Jarna Partyzant

Postów: 87
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.04.2009
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2010, 12:02    Pytanie
Witam,

1. Jak wiemy w Football Manager 2011 został wprowadzony trening poszczególnych umiejętności ( wykańczanie akcji, odbiór, krycie ,podania, rzuty rożne itp. ).
Czy ktoś z was zaobserwował po jakim czasie rośnie taka umiejętność od momentu kiedy zawodnik zaczął ją trenować ??
Pytam, ponieważ mniemam, że wielu z was rozegrało te 6 miesięcy jakie można było rozegrać w demie. Ja niestety tyle nie grałem więc nie wiem :)

2. Czy u wszystkich graczy można trenować te same atrybuty czy to np. zależy od tego na jakiej dany zawodnik gra pozycji albo np. od tego jakiemu treningowi podlega ??

Z góry dziękuje i pozdrawiam Jarna :)

 hidalgo4 Młody aktywista

Postów: 174
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2008
Skąd: Birmingham
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2010 13:30    #1
1. z tego co zauwazlyem to indywidualnie znow zalezy od innych parametro treningu jak szybko to wzrosnie(profesjonalizm, i prea ukrytych atrybotow) tak jak to jest z treningiem ogolnym jednym szybciej "skocza" atrybuty inym wolniej.
2. nie zwrocilem uwagi ale wydaje sie ze tak mozesz nauczyc napastnika dlugich wyrzutow jaki i defensora wykanczania akcji....

 Fifa Partyzant

Postów: 100
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.09.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
31.10.2010 13:40    #2
- Ja też jak na razie tych 6 miesięcy nie rozegrałem.

- Tak, u wszystkich graczy można trenować te same atrybuty, oprócz bramkarzy. Bramkarze mają do treningu indywidualnego inne atrybuty, niż gracze z pola.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution